Воронова Віра Ярославівна

Воронова Віра Ярославівна
Записатися на прийом

фізичний терапевт

Стаж роботи: 5 років.

Спеціалізація: фізична реабілітація.

Закінчила у 2018 році Національний університет фізичного виховання та спорту України з відзнакою і здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти – «магістр», спеціальність – «Фізична реабілітація».

Підвищення кваліфікації

 • У 2014 році пройшла повний спеціалізований курс за програмою лікувального масажу у «Київському медичному університеті УАНМ».
 • У 2016 році пройшла базовий тренувальний і демонстративний курс першої невідкладної допомоги у «Навчальному центрі 44».
 • У 2016 році пройшла тренінг за темою «Діагностика, тестування та оцінювання в нейрореабілітації» на базі Київського Католицького Університету.
 • У 2016 році пройшла спеціалізований тренінг «Особливості обстеження м’язової системи пацієнтів з неврологічними захворюваннями в практиці фізичного терапевта» на базі клініки «Оберіг».
 • У 2017 році пройшла спеціалізований тренінг «Відновлення навичок ходьби у неврологічних пацієнтів, модуль 1» на базі клініки «Оберіг».
 • У 2017 році пройшла спеціалізований тренінг «Відновлення навичок ходьби у неврологічних пацієнтів, модуль 2» на базі клініки «Оберіг».
 • У 2017 році брала участь у семінарі «Революція підходів: біль у спині» – м. Київ, Міжнародний виставковий центр.
 • У 2017 році пройшла спеціальний сертифікований курс «Нейрореабілітація дорослих», що проводили українські тренери під супервізією Марші Грінберг – координатора клінічних практик ортопедичного госпіталю церебрального паралічу Університету Каліфорнії Лос-Анджелесу, та Лізи Каррол – клінічного координатора Національного реабілітаційного центру ранчо Лос Амігос; курс був здійснений UCP Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії та Агентства США з міжнародного розвитку USAID.
 • У 2017 році пройшла спеціальний сертифікований курс «Навчання реабілітаційних підрозділів», щопроводили Марша Грінберг – координатор клінічних практик ортопедичного госпіталю церебрального паралічу Університету Каліфорнії Лос-Анджелесу, та Ліза Каррол – клінічний координатор Національного реабілітаційного центру ранчо Лос Амігос; курс був здійснений UCP Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії та Агентства США з міжнародного розвитку USAID.
 • У 2017 році бралаучасть у семінарі «Прості іноваційні рішення в реабілітації» від ізраїльских спеціалістів з Реабілітаційного центру Ловенштейн.
 • 1 та 2 листопада 2018 року взяла участь в тренінгу, що був присвячений міжнародній класифікації функціонування (МКФ), аналізу патологічної ходи та підбору ортезів, який проводили Марша Грінберг – координатор клінічних практик ортопедичного госпіталю церебрального паралічу Університету Каліфорнії Лос-Анджелесу, та Ліза Каррол – клінічний координатор Національного реабілітаційного центру ранчо Лос Амігос; тренінг був здійснений UCP Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії та Агентства США з міжнародного розвитку USAID.
 • У 2018 році брала участь у тренінгу «Спастичні порушення. Модуль 2» на базі КЗ КОР «Київська обласна клінічна лікарня».
 • У 2018 році пройшла теоретичний іпрактичний курс із застосування препарату Диспорт (ботулінічний токсин типу А) в лікуванні фокальної спастичності верхніх кінцівок у дорослих.
 • У 2020 році пройшла курси «Вступ до клінічних міркувань для мануальних терапевтів: особистісно-орієнтований підхід» на базі реабілітаційного центру Next Step Ukraine.
 • У 2020 році пройшла курси «Сортування первинної медичної допомоги та ведення пацієнтів з попереково-тазовими розладами та підхід, заснований на доказовій медицині» на базі реабілітаційного центру Next Step Ukraine.

Стажування

 • У 2014 році пройшла навчання 54-ої навчальної сесії у Міжнародній Олімпійській Академії AOI для молодих учасників древньої Олімпії.
 • У 2018 році проходила оглядове стажування в Турціі, Памуккале.
 • У 2018 році проходила стажування в Чеській Республіці, Прага; за програмою MEDEVACczech+ в лікарні Nemocnice na Bulovce у відділенні реабілітації хворих з наслідками травм опорно-рухового апарату; у гострому неврологічному відділені; у відділенні кардіо-респіраторних захворювань; у реанімаційному відділенні; у реабілітаційному відділенні для пацієнтів після внутрішньо-черевних операційних втручань.

Професійна та громадська діяльність

Член Української Асоціації фізичної терапії з 2016 року.

Клінічний супервізор практики студентів бакалаврату та студентів-магістрів Національного університету фізичного виховання і спорту України за спеціальністю «фізична терапія».

Я все життя займалася спортом (волейболом) і знала ще зі школи, що стану фізичним терапевтом, буду допомагати спортсменам і людям відновлюватися після травм та захворювань опорно-рухового апарату, після захворювань і травм центральної та периферичної нервової системи, покращувати втрачені функції, повертати людей до звичного та комфортного життя.

Найважливіше в професії фізичного терапевта це комунікабельність та емпатія.

Перш за все, CitіDoctor – це турбота, це клініка з сучасними технологіями та найякіснішими медичними послугами, тут працює висококваліфікований персонал, я маю за честь бути в такій досвідченій команді та надавати найкращі послуги нашим клієнтам.

Моя улюблена справа це навчати, тому я викладаю фізичну терапію для студентів-магістрів.

Люблю спорт і веду активний спосіб життя, без подорожей нікуди, я закохана в Азію.

Сертифікати

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон