Тканинна експансія

Метод тканинної експансії з метою реконструкції молочних залоз вперше в світі застосував лікар C.G. Neumane. Ця значна подія відбулася в 1957 році в співавторстві з його колегами. Пізніше, в 1982 році, метод удосконалили, значно підвищивши цим ефективність і безпеку маніпуляції. Сьогодні, в 21 столітті, за допомогою унікальних стандартизованих технологій, такі операції проводяться на максимальному рівні комфорту для пацієнта, з миттєвим результатом і найкоротшими термінами реабілітації.

В хірургічному центрі CitiDoctor таку операцію проводить загальний і пластичний хірург, доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії зі стажем 29 років  Храпач Василь Васильович.

Причиною, з якої жінки звертаються до нас для відновлення повноцінного виду молочних залоз, є деякі варіації амастії – відсутності молочних залоз. Причини можуть бути різними, від вроджених і набутих в результаті травми, попередніх операцій, опромінення.

Звичайно, відсутність молочної залози створює естетичний і моральний дискомфорт.

Коли пацієнтка звертається за допомогою у вигляді операції такого роду, дуже важливо насамперед оцінити її психологічну готовність до хірургічного втручання та встановити анатомічні можливості її тіла для проведення реконструкції.

Ми одразу повідомляємо жінці про те, як буде виглядати її очікуваний результат. Завдяки 3D-технологіям, пацієнтка має можливість отримати візуальне уявлення про результат операції. 

До проведення тканинної експансії спеціаліст разом із пацієнткою обговорює етапи операції (їх є два), пріоритети в косметиці та можливості відновлювальної хірургії.

Реконструкцію молочної залози краще проводити за 6-12 місяців після закінчення променевої терапії.

Для створення форми ми використовуємо експандер, переваги якого полягають в меншій травматизації, швидкому ефекті та великих шансах отримати очікувані об’єм і форми.

Експандери, в свою чергу, бувають одно-, двокамерними, тимчасовими, перманентними, з виносним і вбудованим портом, круглими, краплеподібними. Лікар демонструє пацієнтці усі моделі та, виходячи з медичних рекомендацій і особистих переваг жінки, ми обираємо потрібну модель.

Сучасна тканинна експансія в хірургічному центрі CitiDoctor є доступною та комфортною послугою, що, завдяки досвідченій команді хірургів і обладнаній операційній, проходить безпечно та прогнозовано для наших пацієнтів.

Завдяки особливостям хірургії (операція проводиться максимально близько до м’язу та через дуже маленький отвір), пацієнтка швидко звикає до нових форм і повертається до звичного ритму життя, але вже з новим самовідчуттям та повною впевненістю в собі.

Ми готові брати участь у ваших трансформаціях і дарувати дещо більше, ніж фізичні зміни! Бережіть себе!

В клініці CitiDoctor працюють професіонали, пластичні хірурги зі стажем, які мають досвід естетичної реконструкції в області обличчя, губ, носа, живота, сідниць і всього тіла. Завдяки потужній команді спеціалістів різних напрямків, ми бачимо повну картину правильного та здорового перевтілення і пропонуємо універсальну пластику, націлену на комфорт та очікуваний результат кожного пацієнта!

Для того, щоб поставити питання та дізнатися про всі можливості проведення реконструктивної пластики в хірургічному центрі CitiDoctor, необхідно зателефонувати нашому координатору, який надасть вам компетентну консультацію, за номером +38 044 333 48 85, або залишити заявку на сайті. Ми відкриті для максимально ефективної реалізації ваших змін і пройдемо всі етапи лікування разом із вами.

CitiDoctor  боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Оперативне втручання

Ліпосакція 15000
Абдомінопластика 35000
Пластика пупкового кільця 17000
Підтяжка обличчя по технології MACS lift 65000
Фейсліфтинг 30000
Підтяжка чола вінцевих розрізом 50000
Кантопексія 16000
Установка подбородочного імпланта 25000
Видалення грудок Біша 15000
Підтяжка шиї 50000
Ліпофілінг 11000
Збільшення сідниць 70000
Збільшення сідниць, ліпофілінг сідниць (2 категорія складності) 80000
Мамопластика (збільшення грудей, без вартості імпланта) 80000
Підтяжка грудей 70000
Зменшення молочних залоз 80000
Періареолярна мастопексия 40000
Отопластика первинна 14000
Отопластика повторна 20000
Пластика носової перегородки 40000
Ринопластика повна 70000
Блефаропластика 22000
Септопластика 25000
Ліпоструктурування 100000
Блефаропластика верхніх повік 1 категорія (Захарцева О. І.) 31000
Блефаропластика нижніх повік 1 категорія (Захарцева О. І.) 34500

Консультативні послуги

Консультація спеціаліста (первинний прийом) 600
Консультація спеціаліста (повторний прийом) 450

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон