Відгуки пацієнтів і партнерів

Виктория

27 липня 2021

(+38 (093) 880-08-47, vikagrigorovich89@gmail.com)

Огромная благодарность хирургу ортопеду Макаричак Павлу Ивановичу. На следующий день после операции по замене тазобедренного сустава моя мама уже смогла ходить. И это самый главный результат его работы. До и после операции полностью сопровождал процесс и подготовки к операции, и самой реабилитации. Так же отдельное спасибо реабилитологам, которые занимались процессом восстановления и давали рекомендации. На пятый день мы уже смогли забрать счастливую и обновлённую маму домой.

Катерина

27 липня 2021

(+38 (097) 472-23-00, petrunyakat@ukr.net)

Щиро вдячна лікарю Гнедко Сергію Леонідовичу за уважність, людяність, компетентність. Консультації у CitiDoctor завжди на високому рівні. Сподіваюся, що й операція теж пройде вдало.

Інна

26 липня 2021

(+38 (098) 571-55-07, inna.uspalenko@outlook.com)

Щира подяка лікарю Кравцову Денису Ігоровичу! В квітні цього року оперував у батька черевну грижу. Незважаючи на вік та спайки по всій черевній порожнині та завдяки професіоналізму Дениса Ігоровича операція пройшла успішно. Завдяки Денису Ігоровичу батько здоровий та легко відновився після операціі.

Янковая Наталья

22 липня 2021

(+38 (0) 671-22-29, yankovaya1963@gmail.com)

Янковая Наталья Дмитриевна Я безгранично благодарна Кравцову Денису Игоревичу за успешно проведённую мне 11.04.2021 г. операцию по поводу Грыжа пищеводного отверстия диафрагмы (ГПОД). Операция была сделана лапароскопически. Я избавилась от многолетних проблем (сильная одышка, изжога, кашель) Денис Игоревич обладает высоким профессионализмом, глубоким знанием своего дела и творческим мастерством. Он талантлив и первоклассный хирург Для каждого пациента выбирает свой метод и объем операции, который будет оптимальные для него. Д. И. владеет многими смежными специальностями и успешно оперирует и в общей хирургии в калопротлогии, пластической хирургии и т.д. Это ему позволяет проводить симультано (одновременно) до 3 операций на различных органах при сочетании заболеваний брюшной полости малого таза и забрюшного пространства. Д. И. Кравцов любит свою профессию и предан ей. Это его призвание. Он использует новейшие, передовые методы лечения. К нему едут пациенты со всех уголков нашей страны, а также из других государств. Денис Игоревич я безгранично благодарна Вам за ответственность добросовестный труд, за Ваш талант хирурга. Здоровья, счастья вам и успехов в достижении новых открытий и свершений. С глубоким уважением и признательность Н.Д. Янковая , г. Мелитополь

Валентина

21 липня 2021

(+38 (050) 382-79-01, valentyna.honcharenko@gmail.com)

Щира подяка лікарю Вороновій Вірі Ярославівні. До лікування у неї мала сумний досвід щодо ударно- хвильової терапії, тому на першу процедуру йшла досить напруженою. Лікар уважно вислухала, заспокоїла, розповіла все, що мене цікавило. Зараз мої візити до клініки на процедуру приносять не тільки фізичне полегшення, але і задоволення від спілкування з чудовим фахівцем і гарною щирою людиною. Дякую і бажаю собі і всім, хто потребує медичної допомоги, зустріти таких лікарів.

Олена

19 липня 2021

(+38 (067) 318-34-38, helenkolos74@gmail.com)

Відвідала консультацію у лікаря хірурга Глаголєвої Анастасії Юріївни. Всім залишилася задоволена, лікар чітко все пояснює, відповідає на всі питання. Оперативне втручання пройшло чудово, стан прекрасний, кожен день лікар контролювала стан і всі періоди реабілітації. Це найкращий лікар хірург на моєму шляху.

Катерина

19 липня 2021

(+38 (095) 041-91-49, klisovska753@gmail.com)

Дуже вдячна лікарю хірургу, Глаголєвій Анастасії Юріївна, до цього лікаря звертаюсь не вперше. Лікар дуже приємна та кваліфікована. Лікар вислухала і відреагувала на мої скарги, призначила обстеження, всі етапи контролювала і коригувала, що потрібно ще здати та пройти. По результатам призначила кваліфіковане лікування. Дуже вдячна лікарю, буду звертатись сама та рекомендувати лікаря всім друзям та знайомим!!!

Марія

14 липня 2021

(+38 (095) 68-87-54, shuvar16@gmail.com)

Хочу подякувати Денису Кравцову – надзвичайно професійному та людяному (а це на сьогодні велика рідкість!) лікарю, який оперував мене 13 червня (лапароскопічна пластика діафрагмальної грижі та видалення жовчного). Приємно вражає відношення до пацієнта – як до, так і після операції лікар завжди на зв’язку, кожен момент пояснює простою та зрозумілою мовою, не лякаючи діагнозами та медичними термінами. Перед операцією особисто контролював всі обстеження та їх результати, так само і після операції, це дуже важливо для пацієнта! Вже пройшов місяць після операції, за цей час не виникало жодних проблем. Безперечно, ніхто не бажає хворіти чи лягати на операційний стіл, але якщо в житті трапляються такі випробування, то я б рекомендувала звертатись лише до таких людей як Денис Кравцов! Дай Бог Денису Ігоровичу сил і наснаги, щоб ще зробити безліч успішних операцій та допомогти хворим знову відчути себе повноцінно здоровими та щасливими!

Ніла Шаталова

13 липня 2021

(+38 (067) 500-38-99, nilashatalova72@gmail.com)

Щиро дякую персоналу медичного центру за високий професіоналізм, доброзичливість та відданість своїй справі. Я з Білої Церкви, захворіла 12.06.2021 року - були страшенні болі в нозі, лікарі мене обстежували, міняли діагнози, коригували лікування, але ставало все гірше. Тільки в "Опорі" я нарешті зустріла лікаря-професіонала, який зрозумів, що зі мною відбувається і направив на МРТ. Результати для мене виявились невтішними, потрібна була термінова операція з видалення секвестрованої парафорамінальної кили м/х диску з міграцією секвестру. Знайомий порадив мені звернутись тільки до нейрохірурга ТИШ Ігоря Івановича, який 3 роки тому його оперував і запевнив, що він мене точно врятує. Зателефонувала лікарю і вже на наступний день (07.07.2021 р.) мені призначили операцію - мікродискектомію. Анестезіолог та асистент хірурга (на жаль, мені тоді було так боляче, що не запам'ятала їх імен) підготували мене морально, а Ігоря Івановича я побачила вже після операції - це лікар з золотими руками і серцем! Я спокійно довірила йому своє життя, бо він не викликає жодних сумнівів, тільки впевненість в найкращому результаті! Зараз у мене вже все добре, швидко одужую. Наткнулась в інтернеті на анкету Ігоря Івановича: "Головним у лікаря вважає відповідальність, компетентність, впевненість у своїх діях, порядність, людяність." І це правда ВСЕ про нього!!! Дякую вам, ЛІКАРЮ!!! «СІТІ ДОКТОР» - це дуже широкий спектр медичних послуг, злагоджена робота персоналу, професіоналізм, відповідальність, якісна та сучасна апаратура. Бажаю всім бути здоровими, але, якщо вже захворіли, то звертайтесь саме в Сіті Доктор - тут вам точно допоможуть!!

Зелінська Єлізавета

06 липня 2021

(+38 (096) 339-97-49, yelizaveta.zelinska@gmail.com)

Хочу поблагодарить хирурга Кравцова Дениса за успешную операцию. 2 месяца назад делала операцию по удалению грыж (2) белой линии живота с ушиванием диастаза. Операция и реабилитация прошли легко, через сутки выписали домой. Первые дни Денис Игоревич всегда был на связи и отвечал на Тонну моих вопросов по телефону после выписки. Очень внимательный врач и большой профессионал. Довольна результатом операции. Отдельное спасибо персоналу клиники - очень чуткий персонал, чувствовала себя как дома.

Катерина Жукова

30 червня 2021

(+38 (098) 108-18-78, zhukova2@ukr.net)

Вважаю своїм обов'язком висловити щиру подяку персоналу медичного центру за професіоналізм, доброзичливість та відданість своїй справі. З нестерпним болем 23.06.2021. у мене діагностували Гемангіому. Приблизно о 12:00 мені віддали результати МРТ досліджень. Зателефонували лікарю і вже 0 17:00 мене забрали в операційну. О22:00 я покинула палату (посмакувавши смачної вечері) я вийшла на своїх двох)) Тиш Ігор Іванович, від посмішки до золотих рук, в цьому він увесь, це лікар з яким я познайомилась за хв. 30 до операції і довірила йому своє життя, але лише зараз розумію що ця Людина була послана мені небесами. Тому, рекомендую клініку і низенько вклоняюся лікарю (вже можу))) Будьте здорові!

Дария

23 червня 2021

(+38 (063) 870-09-65, dasha.sahnevich@gmail.com)

Хочу выразить огромную благодарность всем работникам клиники! Такого душевного персонала никогда ранее я не встречада,вот честно!Отдельная благодарность Яровому Дмитрию за операцию и профессионализм, а вообще все кто со мной работал просто супер чудесные специалисты,начиная от работников которые убирали и выдавали еду,заканчиваю врачами .Да и вообще весь мед.персонал что со мной работал был на самом высшем уровне во всем! ВЫ просто супер!

Залишити відгук

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон