Гастроентерологія

Команда клініки CitiDoctor складається зі спеціалістів різних напрямків і діагностик. Одним із таких напрямків є гастроентерологія, що відображає клінічну картину травної системи людини, профілактику та її лікування. Висококваліфіковані лікарі нашого відділення проводять сучасну диференціальну діагностику, визначають план обстеження та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту (шлунку, стравоходу, печінки, жовчного міхура, тонкого і товстого кишківника, а також підшлункової залози).

Причини захворювань

Органи ШКТ (шлунково-кишкового тракту) дуже схильні до різноманітних захворювань, оскільки напряму пов’язані зі способом життя, харчування, зовнішніми чинниками довкілля, супутніми захворюваннями та стресовими ситуаціями.

Малорухливий спосіб життя та неправильне харчування напряму відображаються на стані здоров’я усієї травної системи, що вимагає регулярного профілактичного огляду у спеціаліста та пов’язано з сезонними загостреннями.

Пацієнтам, які вже мають захворювання, пов’язані із ШКТ, або мають генетичну схильність до таких захворювань, необхідно проходити обстеження у гастроентеролога кожні 3 місяці.

Симптоматика

Прийнято вважати, що симптоми, які супроводжують хвороби ШКТ, можна вилікувати самостійно. До таких симптомів належать діарея, закрепи, блювота, нудота, здуття живота, гіркота в роті та печія. Але насправді вся ця симптоматика, у тому числі відрижка, відноситься до збоїв роботи травного тракту та може бути «айсбергом» багатьох захворювань, що вимагає візиту до лікаря.

Вже більш очевидними симптомами і приводом для термінового звернення до гастроентеролога необхідно вважати болі в животі, втому, головний біль, різке зниження маси тіла, нудоту, блювоту, порушення стулу (закрепи, що турбують більше 2 тижнів, виділення крові або слизу в калі, послаблення стулу більше 3 разів на день).

Увага: самолікування призводить до погіршення стану здоров’я, посилює захворювання та викликає його хронічний характер!

Діагностика

В медичному центрі CitiDoctor є все необхідне обладнання для діагностики та лікування захворювань ШКТ. Ви зможете отримати професійну консультацію, огляд лікаря-спеціаліста, а також пройти лабораторну або інструментальну діагностику для чіткого визначення діагнозу.

Клініку обладнано сучасним устаткуванням, що дозволяє максимально точно проводити такі види інструментальної діагностики:

  • ультразвукове обстеження органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка);
  • усі ендоскопічні методи дослідження (колоноскопія, гастроскопія);
  • біопсія органів травної системи та інші методи.

Переваги лікування в клініці CitiDoctor:

  • повний комплекс діагностики захворювань ШКТ;
  • компетентні лікарі підбирають для пацієнтів індивідуальне лікування згідно результатів їх обстежень і способу життя;
  • комфортне перебування в денному стаціонарі.

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Консультативні послуги

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон