Мамопластика

Хірургічний центр CitiDoctor представляє повний спектр послуг з пластичної хірургії. Пластична хірургія вимагає високої відповідальності від медичного центру та хірурга, оскільки виконувані операції більше пов'язані з підвищенням якості життя, ніж з питаннями життєвої важливості. Розуміючи високу відповідальність, ми оснастили операційний блок високоточним устаткуванням і унікальною системою стерилізації повітря, що забезпечує повну безпеку операції. Ми також зібрали команду досвідчених анестезіологів і досвідчених фахівців, що знаються на складній хірургії та мають вишуканий естетичний смак. Синтез їх творчості та професійності дозволяє нам видавати максимально якісний результат, що у 100% випадків задовольняє пацієнта за всіма параметрами.

Як обрати пластичного хірурга?

На сьогодні пластична хірургія є абсолютно малоінвазивною операцією, що проводиться безболісно та не залишає шрамів. Такою технікою володіє багато пластичних хірургів України, проте ми у CitiDoctor співпрацюємо з тими, в кому впевнені особисто. Варто усвідомлювати, що над вашим перевтіленням буде працювати не тільки оперуючий лікар, а ціла команда спеціалістів. Звертайте увагу на:

 • масштаби медичного центру та ліцензію;
 • норми облаштування операційного блоку та рівень стерильності;
 • службу анестезії та рівень безпеки під час медикаментозного сну.

Список фахівців ви можете подивитись на нашому сайті, ознайомитись із досвідом спеціалістів та записатись на консультацію. Перша зустріч із лікарем запевнить вас у правильності вибору, а чіткі відповіді за запитання нададуть прозору та повноцінну інформацію.

Перша консультація

Запис на консультацію відбувається з першого телефонного дзвінка. Для неї необхідна лише ваша присутність. Там ви разом із лікарем:

 • зможете обрати майбутній розмір іформу імплантів;
 • визначите текстуру та ТМ виробника;
 • відтворите конституцію тіла та, в залежності від особистих побажань і рекомендацій лікаря, зможете обрати золотий стандарт, що буде індивідуальним для вашого комфорту.

Довіряйте лікарю, не бійтесь говорити про свої побажання та очікування від готового результату. Це нормальна практика – проговорити всі нюанси та поговорити відверто. Ми завжди готові піти вам назустріч та виконати індивідуальні запити.

Операція

Перед самим хірургічним втручанням визначається об’єм операції та її масштаби. Попередньо треба дізнатись: стан здоров’я, можливу наявність алергії та перенесені захворювання пацієнтки. Також буде необхідно здати деякий спектр аналізів. Завдяки тому, що ми маємо власну лабораторію, це буде дуже просто та швидко.

Пацієнтка поступає до медичного центру в день операції. Підготовка. Сон. Через кілька годин після операції пацієнтка стає повністю активною. Їй можна їсти, пити (за рекомендацією анестезіолога). В CitiDoctor це індивідуальне меню, що входить в вартість перебування у стаціонарі.

Види мамопластики:

 • повторна мамопластика (реендопротезування);
 • збільшення грудей;
 • зменшення молочних залоз;
 • підтяжка грудей;
 • ліпофілінг (контурна пластика);
 • збільшення/зменшення форми ореолу;
 • реконструкція молочних залоз.

Анестезія

Хірургічне втручання проводиться під загальним газовим наркозом (севорановим). На сьогодні це найбезпечніший вид анестезії, він є новітнім та абсолютно комфортним. Під наглядом команди анестезіологів, що знаються на своїй справі на вищому рівні, ви будете у максимальній безпеці. Всі операції мають відеофіксацію. Це сервіс, увага до пацієнта та ваше надійне перебування у медичному закладі.

Реабілітація

Перша перев’язка відбувається на 4-6 день після операції. Надалі пацієнтка має носити спеціальну компресійну білизну (1.5 місяців). Вона виглядає естетично та ніяк не перешкоджає вашому стилю життя. До активного відпочинку та вільного пересування можна повертатися вже через декілька тижнів після операції, займатись сексом, спортом, спати на животі та звикати до нових форм.

Мамопластика – це, насамперед, психологічна та фізіологічна готовність пацієнта до операції. Найголовніше – це ваша впевненість та любов до себе, для чого ми і працюємо! Не бійтеся ставати щасливими – воно того варте!

Специалисты

Цены на услуги

Вид услуги

Цена, грн

Консультативні послуги

Консультація хірурга Храпач В.В. 500
Консультація пластичного хірурга 600
Консультація пластичного хірурга, професора Бука Г. Ю. 800
Консультація пластичного хірурга Бебих О. Р. 610
Консультація пластичного хірурга Чорномиз О. В. 310
Консультація пластичного хірурга Мелоян А. Р. 500
Консультація пластичного хірурга Бебих О. Р. 310
Консультація пластичного хірурга Барінова А. О. 600
Консультація пластичного хірурга Заідов Е. 1000

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон