Центр реконструктивної хірургії молочних залоз

Центр пластичної та реконструктивної хірургії патологій молочних залоз на базі клиники CitiDoctor створено спільно з кафедрою хірургії №4 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. На базі центру надається високоспеціалізована медична, хірургічна допомога при пороках і дефектах молочних залоз, а також захворюваннях, що вимагають виконання пластичних або реконструктивних втручань.

В центр звертаються пацієнти з наступними чинниками:

  • вроджена патологія молочних залоз – амастія внаслідок генетичних розладів (синдром Поланда, гермафродитизм, транссексуалізм);
  • набуті дефекти молочних залоз;
  • амастія внаслідок маститу новонароджених, ендокринних розладів, операційних втручань, гіпомастії, асиметрії, деформацій, в тому числі післяопераційних;
  • доброякісні новоутворення, патологічні рубці, дисгормональні захворювання молочних залоз, гінекомастія, гендерні порушення, канцерофобія, післяопераційна реабілітація;
  • захворювання, викликані патогенетичними причинами патології молочних залоз.

В клініці CitiDoctor виконується повний обсяг діагностичних та оперативних втручань (малоінвазивних, органозберігаючих і реконструктивно-пластичних) з метою ліквідації патологічного патогенетичного чинника, корекції косметичного дефекту, відновлення естетичної та, по можливості, лактаційної функції молочної залози. Здійснюються катамнестичні спостереження та розробляються індивідуальні програми реабілітації пацієнтів.

Переваги вибору хірургічного центру повного циклу CitiDoctor

  1. Надання високоспеціалізованої медичної допомоги при патологіях молочних залоз різноманітної етіології, а також захворюваннях, що вимагають виконання пластичних та/або реконструктивних втручань.
  2. Активна наукова і практична співпраця із закладами аналогічного спрямування в Україні та за кордоном, проводяться наукові дослідження спільно з кафедрою хірургії №4, а також із асоціаціями та іншими громадськими організаціями.
  3. На базі центру функціонує електронна база даних із всебічного аналізу складних пороків розвитку, важких форм патології молочних залоз.

В центрі пластичної хірургії пороків молочних залоз CitiDoctor виконуються відновлювальні (реконструктивні) операції на молочній залозі з використанням мікрохірургічної техніки та методів пластичної хірургії (клаптикової техніки, експандерів, аутотканин, аломатеріалів і ендопротезів), а також інші операції та маніпуляції. Здійснюється хірургічне та терапевтичне лікування ускладнень попередніх втручань на молочній залозі. Надаються медико-генетичні обстеження хворих із вродженими пороками молочних залоз.

В клініці ви можете пройти повне обстеження вроджених і набутих пороків молочних (грудних) залоз, визначити супутні захворювання та отримати професійну стратегію лікування.

В хірургічному центрі CitiDoctor застосовується метод тканинної експансії з метою реконструкції молочних залоз. Для створення форми ми використовуємо експандер, переваги якого полягають в меншій травматизації, швидкому ефекті та великих шансах отримати очікувані об’єм і форми. Сучасна тканинна експансія є доступною та комфортною послугою, що, завдяки досвідченій команді хірургів і обладнаній операційній, проходить безпечно та прогнозовано для наших пацієнтів.

Також нашими хірургами виконується послуга такого оперативного втручання, як хірургічна корекція статі. Трансгендерна операція може поділятися на декілька видів і комплексів послуг, в залежності від бажань та потреб пацієнта. Ми виконуємо усі види лицевої хірургії, а також проводимо реконструкцію геніталій. При цьому повністю дотримуємось естетичних норм, а також зберігаємо чутливість і сексуальну функцію людини.

Будьте впевнені в своєму виборі та пам’ятайте, що ваша безпека завжди в пріоритеті для роботи всієї нашої команди!

Дізнайтеся більше про сучасний операційний блок хірургічного центру CitiDoctor.

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Оперативне втручання

Консультативні послуги

Консультація пластичного хірурга Барінова А. О. 1200
Консультація пластичного хірурга, професора Бука Г. Ю. 1000
Консультація пластичного хірурга Заідов Е. 1000
Онлайн консультація п'єзоринопластичного хірурга Заїдова Е. 1000

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон