Ендопротезування колінного суглоба

Ендопротезування колінного суглоба – це хірургічне втручання, що дозволяє замінити пошкоджений колінний суглоб на новий. Штучний імплантат повністю замінює функціонування суглоба, дозволяє позбутися болю та забезпечує довгоочікувану свободу пересування для пацієнта.

Показанням до проведення ендопротезування колінного суглоба є артроз 3-4 стадії, що супроводжується руйнуванням хрящової та кісткової тканини, труднощами рухів і деформаціями гомілки та стегна.

Що ж призводить до артрозу 3-4 стадії?

 • Первинний артроз (дисплазія, спадковість, результат важких фізичних навантажень, надмірна вага);
 • посттравматичний артроз (артроз після перенесених травм колінного суглоба);
 • артрози, викликані системними захворюваннями (ревматоїдний артрит, ревматичний артрит, подагра, системний червоний вовчак, системна склеродермія тощо);
 • гемофілія.

Необхідність заміни колінного суглоба визначається під час консультації ортопеда-травматолога клініки CitiDoctor. Від пацієнта потрібно повна усвідомленість і готовність до періоду реабілітації, а також дотримання правил і виконання вправ, що повернуть його до активного способу життя в мінімальні терміни.

Вибір імплантатів

У нашій клініці використовуються імпланти передових брендів Європи та США. Їх підбір відбувається індивідуально.

Що потрібно для підготовки до операції?

Пацієнт проходить обстеження згідно операційного плану свого доктора. Будуть необхідні лабораторні аналізи (аналізи крові та сечі), флюорографія, панорамні рентгенологічні знімки нижніх кінцівок, кардіограма і, за наявності супутньої патології, консультація суміжних спеціалістів (кардіолог, ендокринолог тощо). За необхідності будуть потрібні додаткові  обстеження (КТ, МРТ).

Всі ці обстеження можна пройти в нашій клініці, не змінюючи геолокації та не витрачаючи свій час.

Анестезія призначається згідно з домовленістю пацієнта та анестезіолога напередодні операції (спинномозкова анестезія або загальний наркоз). При будь-якому з обраних видів анестезії пацієнт не буде залучений в операційний процес, йому буде забезпечено комфорт і гарантію безпеки.

 • Операція триває від 1 до 2 годин (в залежності від складності);
 • положення пацієнта на спині;
 • доступ через передню частину коліна, частина суглоба без хряща видаляється тазамінюється ендопротезом.

Що чекає пацієнта в післяопераційному періоді?

Відновлення м'язового тонусу та функціонування опорно-рухового апарату – це найголовніше завдання в період реабілітації. У клініці CitiDoctor працюють досвідчені реабілітологи, які знаходять підхід до кожного пацієнта та за час перебування в стаціонарі навчають комплексній програмі з реабілітації. У кімнатах перебування створено всі умови, щоб ви одужували з хорошим настроєм і справжньою вірою в перемогу над болем.

Вже на третій-четвертий день пацієнт може повертатися додому та продовжувати розробляти суглоб самостійно.

Ходьба наступного дня після операції – під контролем реабілітолога.

Ми забезпечуємо всі необхідні матеріали, що допомагають пам’ятати про гігієну післяопераційної рани та рухи, яких потребуватиме ваше коліно щодня.

Пам'ятайте: відновлення після операції важливіше за саму операцію. Важливо поставитися до реабілітаційного періоду з усією відповідальністю та розумінням важливості поступового навантаження на суглоб.

Переваги заміни колінного суглоба в «СІТІ ДОКТОР»:

 • великий досвід і майстерність хірургів;
 • малоінвазивна заміна суглобів – мінімальна хірургічна травма, недовгий наркоз, в середньому 1 година;
 • швидка реабілітація – за 3-4 дні пацієнт виписується додому, в порівнянні з терміном в 7-14 днів в інших клініках;
 • високоякісні протези – ми використовуємо тільки сертифіковану продукцію з Європи та США, під час виготовлення якої застосовується технологія розмагніченого металу, що дозволяє імплантату НЕ зчитуватися як металевий об'єкт – такі імпланти дають можливість пройти МРТ-дослідження в подальшому та не дзвенять при проходженні контролю в аеропорту;
 • ми оперуємо пацієнтів від 18 до 90 років і не відмовляємо в допомозі за наявності таких супутніх захворювань, як діабет, стан після інсульту або інфаркту. Незважаючи на те, що цим пацієнтам часто відмовляють, наша служба реанімації готова до таких викликів;
 • наші лікарі постійно удосконалюються в закордонних спеціалізованих клініках і впроваджують нові передові методики операцій, навчаючись у кращих ортопедів Європи та США (!);
 • ми готові підтримати вас з будь-якого питання стосовно вашого здоров'я 24/7/365.

Наше завдання – максимально комфортно та безпечно провести операцію, допомогти вам заново повірити в свої сили і зрозуміти, що другий шанс є завжди! Звертайтеся!

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Оперативне втручання

Консультативні послуги

Консультація ортопеда-травматолога (повторний прийом) 1000
Консультація ортопеда-травматолога (первинний прийом) 1200
Консультація дитячого ортопеда-травматолога (первинний прийом) 1200
Консультація дитячого ортопеда-травматолога (повторний прийом) 1000
Консультація ортопеда-онколога Костюка В. Ю. 1000
Консультація ортопеда Рахман П. М. 1200
Консультація ортопеда Корольков А. І. 1000
Англомовна Консультія Dr.Kovalchuk MD PhD Eng. Consult. 1680
Консультація ортопеда-травматолога 1 рівень 720
Післяопераційне взуття Барука 1500

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон