Філерна пластика в гінекології

Кожна жінка має право на свою власну свободу самовираження. Ми досягаємо свого внутрішнього та зовнішнього комфорту різними шляхами, піклуємось про свій емоційний та фізичний стан, а також доглядаємо за своїм тілом та його здоров’ям у цілому. Однією з найважливіших частин цього догляду є наше інтимне здоров’я.

Звісно, до нього входить і регулярний профілактичний огляд у лікаря-гінеколога, особиста гігієна та естетичні форми зони бікіні. Краса та гармонійні пропорції відіграють велику роль у особистому житті, оскільки їхня нестача може перешкоджати повноцінності сексуальних стосунків, може не надавати бажаної реалізації під час близькості.

Щоб поліпшити якість статевого життя, іноді достатньо провести інтимну контурну пластику: корекцію обсягів малих і великих статевих губ або збільшення зони G. Багато хто чув про таку процедуру, але не знають її особливостей.

Більш детально про пластику інтимних зон

Інтимна контурна пластика – це ін’єкційна методика, що не потребує оперативного втручання. Вона рекомендована активним жінкам, які хочуть досягти пружності делікатної зони тіла, а разом з цим – повернути відчуття молодості, підняти самооцінку та знову набути впевненості у власній досконалості.

Контурна пластика проводиться із застосуванням ін’єкційної методики на основі введення гіалуронової кислоти. Така процедура відноситься до естетичної гінекології, є абсолютно безпечною, малоінвазивною та безболісною. Призначається для відновлення психологічного комфорту пацієнтки та є універсальною процедурою.

Показаннями до філерної пластики статевих губ можуть бути:

 • вікові зміни жіночих статевих органів;
 • недостатній вагінальний оргазм або його відсутність;
 • втрата форм після пологів;
 • зниження лібідо;
 • патологія статевих губ.

Вроджені анатомічні дефекти (наприклад, асиметрія), травми статевих органів в результаті оперативного втручання, різке схуднення – головні причини втрати пружності тканин в інтимних зонах жінки. В результаті деформації статевих губ, тіло втрачає сексуальну привабливість, а відчуття під час близькості притупляються.

Показаннями до збільшення точки G можуть бути:

 • надати інтимній зоні естетичної досконалості;
 • зволожити слизову піхви;
 • поліпшити якість сексуальних відчуттів.

Інтимна пластика у цій зоні виконується філерами за допомогою канюль (спеціальних голок), що гарантує безпечне та безболісне введення під шкіру імплантату.

Технологія ін’єкційного збільшення точки G має масу переваг в порівнянні з хірургічною операцією. Зокрема, загальна анестезія не використовується, тривалого реабілітаційного періоду не існує, протипоказань практично немає, а ті, що є, носять тимчасовий характер.

Особливості процедури

Медичний центр CitiDoctor повністю обладнано для такого виду процедур. Пацієнтку приймає профільний фахівець в стерильних умовах та спеціально обладнаного кабінету клініки. Найголовніше для нас – щира розмова, в ході якої лікар уточнює причини звернення пацієнтки в клініку та створює шлях досягнення бажаного результату.

Серед обмежень до проведення пластики інтимної зони:

 • венеричні та онкологічні захворювання;
 • інфекції зовнішніх статевих органів і сечовивідних шляхів;
 • хронічні захворювання в стадії загострення (зокрема, вірус герпесу);
 • вагітність;
 • менструація.

Як проходить процедура?

Під час підготовки до проведення інтимної контурної пластики, волосся в області бікіні віддаляються. Перш ніж ввести філер, лікар використовує аплікаційну анестезію – спрей або крем, що істотно покращує комфортність маніпуляції.

Тривалість процедури – до 30 хвилин. Естетичний результат зберігається до 12 місяців. При бажанні, через 7 днів після процедури можна провести додаткову корекцію статевих губ для більшого збільшення їх обсягу.

Обмеження після філерної інтимної пластики – короткочасні та незначні, наприклад, стан статевого спокою 10-12 днів, відмова від фізичних навантажень (відвідування фітнес-залу, басейну) та прогрівань SPA-процедур.

Контурна пластика інтимних зон – швидкий, ефективний і безболісний метод вирішення делікатних проблем, що, в підсумку, допоможе позбутися від безлічі психологічних комплексів і повернути стабільність, гармонію в особисте життя.

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Естетична гінекологія

Відновлення дівочої пліви (Гіменопластика) 15000
Малоінвазивна ниткова пластика (без вартості ниток) 10000
Введення філерів (1 категорія) (без вартості препаратів) 4000
Введення філерів (2 категорія) (без вартості препаратів) 8000
Лабіопластика 12000
Пластика шийки матки (при рубцовій деформація) 10000

Консультативні послуги

Консультація гінеколога (первинний прийом) 1200
Консультація гінеколога (повторний прийом) (за результатами додаткового обстеження протягом 30 днів) 1000
Бесіда перед операцією 500
Консультація гінеколога кандидата медичних наук 1500
Консультація гінеколога-ендокринолога 1200

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон