Онлайн-консультування у відео-режимі

Шановні пацієнти!

У зв’язку із застосуванням правил безпеки під час пандемії COVID-19, з турботою про наших постійних пацієнтів, ми запроваджуємо онлайн-консультування на базі нашої клініки. Онлайн-запис діє для первинних і вторинних пацієнтів з гастроентерології, гематології та онкогематології. Оплата консультації здійснюється згідно встановленого прайсу та відбувається на рахунок клініки. Після здійснення платежу, пацієнт за допомогою кол-центру обирає зручний час для спілкування із лікарем, використовуючи відео-дзвінок через мережу Viber. Бережіть себе та залишайтесь на зв’язку!

Ми робимо все можливе, щоб захистити наш персонал і наших пацієнтів, вберегти вас від неочікуваних симптомів та надати кваліфіковану допомогу у будь-який час!

З повагою, адміністрація хірургічного центру CitiDoctor 

Онлайн-консультації надаються за такими напрямками:

 • консультація гастроентеролога первинна – 1000 грн.;
 • консультація гастроентеролога повторна – 800 грн.;
 • консультація гематолога – 1000 грн.;
 • консультація онкогематолога – 1200 грн.;
 • консультація пластичного хірурга з пʼєзоринопластики – безкоштовно.

Інструкція

 1. Пацієнту потрібно сплатити вибрану послугу на офіційний розрахунковий рахунок медичного центру та відправити підтвердження цієї сплати (фотографію чи скан) на пошту нашого кол-центру [email protected]. Якщо вам необхідно надіслати лікарю додаткову інформацію перед консультацією (результати лабораторних або інструментальних аналізів) – також прикріпіть їх до листа.
 2. Далі, наш куратор ознайомить лікаря із цією інформацією та підготує усе необхідне для онлайн консультації.
 3. В назначений час відбудеться сама консультація. Увага, прийом проводиться конфіденційно, проте може бути записаним. Якщо пацієнт дає згоду – консультація відбувається.

Оплата приймається за такими реквізитами: ЄДРПОУ – 41343884, одержувач – ТОВ «СІТІ ДОКТОР», розрахунковий рахунок – UA863204780000026001924426932. В призначенні просимо зазначити один з 4 варіантів:

 • ваше ПІБ, консультація гастроентеролога первинна;
 • ваше ПІБ, консультація гастроентеролога повторна;
 • ваше ПІБ, консультація гематолога;
 • ваше ПІБ, консультація онкогематолога.

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон