Ліпоскульптурування

Суть косметичної хірургії полягає в пізнанні та розкритті індивідуальних особливостей пацієнта, що впливають на естетичний результат. З хірургічної точки зору для досягнення конкретних естетичних цілей пацієнта техніка залишається важкодосяжною та потребує постійного корегування і адаптації індивідуально під кожну людину.

Спеціалісти хірургічного центру CitiDoctor не мислять шаблонами, вони постійно удосконалюють свої знання та навички. Щоб бути на хвилі досягнень сучасної естетичної медицини, наш пластичний хірург Бебих Олександр Романович відправився за новим досвідом на 54-й симпозіум «Протиставлення хірургічних методів та естетичних кінцевих точок – жінка/чоловік в косметичній хірургії» в Маямі, США. Організаторами заходу виступили «зіркові» хірурги, які отримали світову популярність завдяки своїй тонкій роботі та майстерності пластичної хірургії. Це лікарі Томас Бейкер (Thomas Baker) і Джеймс Стузін (James M. Stuzin).

Ми вдячні американським колегам за досвід і впевнені, що навички, які наш хірург привіз з-за океану, будуть максимально корисними нашим пацієнтам. Після повернення з симпозіуму Олександр Романович виконав вже більше 10-ти HD ліпоскульптурувань тіла за цією методикою.

Методика «High-Definition Liposculpture», або високоточна ліпоскульптура (HDL) – нова методика в пластичній хірургії, що заснована на послідовному видаленні поверхневого та глибокого шарів жиру. HDL дозволяє підкреслити мускулатуру тіла, досягнути плавних переходів, вузької талії, красивого пресу та скорочення шкіри.

Термін «ліпоскульптура» підкреслює, що це не просто ліпосакція, видалення жиру, а сучасна технологія плюс художній підхід. Методика HDL поєднала в собі мистецтво та анатомію людських м’язів, вона спрямована на художню корекцію форми тіла  на створення не тільки пласкої фігури (без живота), але й фігури з підкресленими, гарно розвинутими м’язами.

Високоточна ліпоскульптура дозволяє забезпечити тривимірність, оскільки враховує взаємодію різних груп м’язів, що формують груди, живіт, ноги та спину. Розширене застосування HD-ліпосакції включає корекцію чоловічих і жіночих грудей, обличчя та шиї, фіброзних зон тіла (тулуб і спина). Традиційними методами ліпосакції часто можна досягнути естетичної мети у вигляді рельєфного живота, оскільки «підшкірний жир приховує особливості м’язів». Але успішно виконати «гравірування» та виділення м’язів, особливо м’язів живота, з виділенням сухожильного рисунку прямих м’язів живота, може ліпоскульптурування.

Сьогодні хірургічний центр CitiDoctor надає своїм пацієнтам сучасні методики, раніше представлені лише за кордоном. Завдяки такій ініціативі наших спеціалістів та облаштованому центру ми можемо досягати результатів, про які пацієнти боялись мріяти. Сміливіше! Наші кордони розширені для того, щоб ми могли перемагати разом!

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Консультативні послуги

Консультація пластичного хірурга Барінова А. О. 1200
Консультація пластичного хірурга, професора Бука Г. Ю. 1000
Консультація пластичного хірурга Заідов Е. 1000
Онлайн консультація п'єзоринопластичного хірурга Заїдова Е. 1000

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон