Хірургічна гінекологія / консультація гінеколога

Консультація у гінеколога

Хірургічна гінекологія

Огляд у гінеколога є обов’язковою частиною догляду за собою у кожної жінки. Це не тільки гігієна та увага до свого здоров’я, але й попередження багатьох інших захворювань.

Медичний центр CitiDoctor надає повністю обладнаний кабінет для вашого візиту до лікаря, власну лабораторію з миттєвими аналізами та сучасний апарат УЗ діагностики.

Кваліфікований персонал і сервіс, що допомагає вам уникнути неприємних відчуттів, зробить консультацію природньою процедурою та подарує впевненість у лікарю та місці обстеження.

Складні хірургічні втручання у гінекології потребують достатнього досвіду лікаря, високого операційного забезпечення та наявності сучасної інструментальної діагностики.

Медичний центр CitiDoctor – це 99.9% точності виконання будь-якої гінекологічної хірургії та безпека для кожного пацієнта.

Особливість лікування в нашому гінекологічному центрі полягає в тому, що всі необхідні дослідження ви зможете пройти в стінах нашого закладу, отримати швидкий і точний результат. Ми обговоримо з вами можливі варіанти лікування чи хірургії та виберемо той, що буде найбільш швидким, ефективним і комфортним для вас.

Лікарка-гінеколог, яка консультує

Лікарка-гінеколог, яка оперує

Лікар приймає пацієнток з симптомами болю та неприємних відчуттів у інтимній зоні, пацієнток, які планують вагітність, і пацієнток регулярного, профілактичного приймання. В медичному центрі CitiDoctor ви можете отримати такі послуги:

  • приймання та огляд;
  • УЗ-діагностика;
  • лікування запалень;
  • лабораторні аналізи;
  • репродуктивна гінекологія.

Ми працюємо для того, щоб ви відчули комфорт. Адже у такому медичному направленні, як гінекологія, ви повинні абсолютно довіряти своєму лікарю та бути впевненими у його діях. Здоров'я кожної жінки залежить від регулярності обстежень, що ми маємо робити раз на 2 місяці.

Лікарська практика по всій Європі, власні технології лікування та професійний підхід. Серед операцій та навичок оперативного втручання:

  • інтимна хірургія;
  • перінеопластика;
  • лапароскопічна хірургія;
  • всі операції на матці;
  • всі операції на придатках.

На сьогоднішній день до нас звертаються жінки, яким потрібна впевненість у результаті. Ми надаємо послуги з усіх гінекологічних аспектів та маємо команду, що може повністю забезпечити допомогу від першої консультації до реабілітації.

 

 

Питання та відповідіІнна

Добрий ранок. Підкажіть будь ласка таке питання чи можу я вакцинуватися проти папіломи вірусу в вашій клініці яка ціна вакцини?Скільки коштує цитологічне дослідження? Дякую за розуміння та відповідь.

*  *  *  *  *

Шановна Інно!

Дякуємо, що звернулися в наш медичний центр. Вартість однієї дози вакцини – 6 200 грн, цитологічне дослідження з шийки матки – 265 грн (без вартості забору матеріалу).Олена

Реконструкція жіночої промежини та статевих губ можлива у вашій клініці?

*  *  *  *  *

Шановна Олено!

Дякуємо, що звернулися до нашого медичного центру. Так, виконуємо такі операції. З приводу точної вартості оперативного втручання може зорієнтувати лікар після огляду та консультації.Ірина

У мене є гіпоплазія статевих органів. Хочу дізнатися які аналізи потрібно зробити для призначення правильно лікування гормонами

*  *  *  *  *

Шановна Ірино!

Ми можемо запропонувати у Вашому випадку консультацію фахівця – лікаря-гінеколога, яка ознайомиться з Вашим анамнезом і, оглянувши Вас, зможе визначитися з тим обсягом лабораторних аналізів, що буде потрібний у Вашому конкретному випадку. У нашому медичному центрі є сучасна лабораторія, де виконується найширший спектр аналізів. Приймають гінекологи за попереднім записом, звертайтеся до нашого кол-центру.Іванна

Отримала результати 13 тиждень вагітності. ПАПП (РАРР) (8-13 тиждень вагітПАПП (РАРР) (8-13 тиждень вагітності) [кров] 5.21 мМО/мл Вільний Бета-ХГЛ (8-13 тиждень вагітності) [кров] 96.6 нг/мл це нормальний результат чи щось не так? 

*  *  *  *  *

Шановна Іванно!

В нашому медичному центрі Ви можете записатися до лікаря акушера-гінеколога, який огляне Вас, якщо буде потрібно – зробить УЗД, ознайомиться з результатами Ваших аналізів і відповість на всі Ваші запитання. Приймає акушер-гінеколог щодня за попереднім записом. Звертайтеся, будемо раді допомогти Вам!Катерина

Яка вартість видалення папіломи ендометрію. Аналізи всі на руках.

*  *  *  *  *

Катерино, добрий ранок!

Вартість операції визначає лікар на консультації, оскільки є 4 категорії складності. Від 11 000 грн до 22 000 грн – це операція, наркоз і перебування у палаті 1 добу. Оперує хірург, лікарка вищої категорії Тян Ольга Володимирівна.Любов

Необхідна операція: Видалення кісти на яєчнику 

*  *  *  *  *

Добрий день, Любове! 

Вартість лапароскопічної кістектомії становитиме від 13 000 грн, включаючи всі витрати. Ціна залежить від складності операції. Докладніше Вас поінформує хірург на прийманні після огляду. Запис на консультацію попередній, вартість консультації – 490 грн.Світлана

Здрастуйте підкажіть будь ласка скільки буде коштувати що б перевірити чи є насправді спайки в області малого таза, лікар робив на кріслі огляд і сказал що є трохи ... і скільки коштує лапароскопія?

*  *  *  *  *

Добрий день, Світлано!

Діагностична лапароскопія за прайсом – 10 750 грн. Попередньо потрібно записуватися до гінеколога на консультацію. Це хірург, лікарка вищої категорії Тян Ольга Володимирівна. Вартість консультації – 430 грн.Людмила

Гістероскопія (2 категорія складності) 6800 грн - це лише сама операція стільки коштує? Якщо до цього додати анестезію, передопераційні аналізи та післяопераційні дослідження матеріалу, то скільки це буде коштувати? Дякую.

*  *  *  *  *

Добрий день, Людмило!

У прайсі вказано вартість операцій. Додатково прораховують передопераційний пакет аналізів (1 200 грн.), анестезіологічне забезпечення (від 1 700 грн.), денне перебування у стаціонарі (320 грн.), патгістологічне дослідження (585 грн.).Світлана

Чи працює лікар гінеколог у суботу? Ціна огляду лікарем гінекологом?

*  *  *  *  *

Добрий ранок, Світлано!

У нашому центрі в суботу проводиться приймання гінекологом. Вартість первинної консультації – 800 грн. До неї входить: огляд спеціаліста, збирання анамнезу, обстеження в кріслі, постановка попереднього діагнозу, рекомендації та призначення додаткових досліджень та аналізів. Для додаткових досліджень наш центр оснащений повним комплексом сучасного діагностичного обладнання, що дозволяє швидко й точно провести дослідження будь-якого рівня складності.В'ячеслав

Добридень. Підкажіть скільки коштуватиме видалення мімоми матки ендоскопічним методом? 

*  *  *  *  *

Добрый день, В'ячеславе.

У нашому медичному центрі можна провести цю операцію як лапаратомічним (порожнинний розріз), так і лапароскопічним способом. Як ми розуміємо, Вас цікавить лапароскопічна консервативна міомектомія – вартість цієї операції від 15 075 грн до 19 094 грн, згідно з прайсом. З перебуванням у палаті (куди входить 3-разове харчування) та наркозом – від 22 000 грн до 25 000 грн. Але для початку рекомендуємо отримати консультацію гінеколога, який зорієнтує Вас детальніше за методикою оперативного втручання та подальшого лікування. Лікарку звуть Тян Ольга Володимирівна – лікарка вищої категорії, хірург, володіє лапароскопічною методикою. Вартість консультації – 430 грн.

Записатися до лікарки-гінеколога, яка оперує. Записатися до лікарки-гінеколога, яка консультує.

Будьте відповідальними за своє тіло та пам’ятайте, що ваша краса починається з середини.

Дізнайтеся більше щодо операційного блоку хірургічного центру CitiDoctor. Будьте в курсі новин лапароскопічної гінекології на нашій сторінці в Instagram.

Задайте свої питання нашим консультантам та запишіться на приймання у відділення гінекології за тел. +38 044 333 48 85 або замовте зворотний дзвінок прямо зараз.


Дізнайтеся про випадки з лікарняної практики у хірургічному центрі «СІТІ ДОКТОР» з напрямку «гінекологія»:

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Оперативна гінекологія

Лапаротомія (1 категорія складності) 20000
Лапаротомія (2 категорія складності) 30000
Лапаротомія (3 категорія складності) 35000
Лапаротомія (4 категорія складності) 25000
Лапароскопія (1 категорія складності) 15000
Лапароскопія (2 категорія складності) 20000
Лапароскопія (3 категорія складності) 25000
Лапароскопія (4 категорія складності) 30000
Лапароскопія ургентна 10000
Лапароскопія при консервативній міомектомії (1 категорія складності) 15000
Лапароскопія при консервативній міомектомії (2 категорія складності) 20000
Лапароскопія при консервативній міомектомії (3 категорія складності) 25000

Вагінальна хірургія

Видалення новоутрорення піхви 12000
Кольпоперінеопластика (1 категорія) 15000
Кольпоперінеопластика (2 категорія) 20000
Трансвагінальна екстирпація матки (1 категорія) 25000
Трансвагінальна екстирпація матки (2 категорія) 35000
Трансвагінальна екстирпація матки (3 категорія) 30000
Кольпоперінеопластика (3 категорія) 20000
Внутрішньоматкова спіраль 0
Нитки для перінеопластики Narrower Promoitalia 0
Розхідник патгістологія 0
Розхідник філери 0
Розхідник біопелети 0

Естетична гінекологія

Відновлення дівочої пліви (Гіменопластика) 15000
Малоінвазивна ниткова пластика (без вартості ниток) 10000
Введення філерів (1 категорія) (без вартості препаратів) 4000
Введення філерів (2 категорія) (без вартості препаратів) 8000
Лабіопластика 12000
Пластика шийки матки (при рубцовій деформація) 10000

Малоінвазивні втручання

Біопсія шийки матки (без гістологічного дослідження матеріалу) 1100
Видалення кісти бартолінової залози 7000
Вишкрібання стінок порожнини матки 4000
Вишкрібання цервікального каналу 2500
Гістероскопія (2 категорія складності) 8000
Гістероскопія (3 категорія складності) 10000
Гістероскопія (4 категорія складності) 8500
Гістероскопія діагностична 4000
Пункція заднього склепіння 700
Розтин абсцесу бартолінової залози 3500
Радіохвильова конізація шийки матки 4600
Вакуумескохлеація порожнини матки при вагітності 7000
Біопсія вульви або піхви (без гістологічного дослідження матеріалу) 700
Гістероскопія (1 категорія складності) 6000
Марсупіалізація кісти бартолінової залози 7000

Консультативні послуги

Консультація гінеколога (первинний прийом) 1200
Консультація гінеколога (повторний прийом) (за результатами додаткового обстеження протягом 30 днів) 1000
Бесіда перед операцією 500
Консультація гінеколога кандидата медичних наук 1500
Консультація гінеколога-ендокринолога 1200

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон