Хіміотерапія

Хіміотерапія – один з основних методів лікування раку. Мета хіміотерапії – сповільнення обміну речовин пухлини та її зростання, знищення ракових клітин.

Може використовуватися як самостійно, так і в комплексі з оперативним втручанням, променевою терапією, таргетною терапією. Хіміотерапія здатна допомогти перемогти рак або значно поліпшити якість і тривалість життя пацієнта.

Залежно від локалізації новоутворення, типу пухлини, стадії хвороби, загального стану пацієнта, онкологи клініки CitiDoctor підбирають схеми та дози хіміопрепаратів індивідуально для кожного пацієнта. Основне завдання при хіміотерапії – забезпечити розумний баланс між ефективністю медикаментів і мінімально можливою шкодою для здоров'я.

Важливо: тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей пацієнта.

Онкологи медичного центру CitiDoctor керуються міжнародними та європейськими стандартами і протоколами (ESMO, ASCO, NCCN). Своїм пацієнтам ми пропонуємо стаціонарне відділення, повністю адаптоване для проведення хіміотерапевтичного лікування онкохворих. Ми використовуємо оригінальні препарати виробництва провідних світових фармацевтичних компаній.

Перед початком кожного курсу хіміотерапії в медичному центрі CitiDoctor ретельно перевіряється стан пацієнта (УЗД серця, кардіограма), а також аналізи крові будь-якого рівня складності, що здаються на місці, в нашій лабораторії. За потреби може бути призначено лікування, щоб підготувати пацієнта до курсу хіміотерапії та знизити ризики можливих ускладнень.

Під час проведення хіміотерапії лікарі забезпечують необхідну супровідну терапію, що зменшує можливі нудоту, запаморочення та інші побічні дії.

Пацієнтам, які потребують тривалої та високодозної хіміотерапії, з метою поліпшення якості лікування і профілактики можливих ускладнень (тромбоз, флебіт), встановлюються венозні порти для інфузій. Завдяки їм проведення процедур спрощується: порт-система встановлюється підшкірно на тривалий час і служить від 3 до 5 років. Пристрій не вимагає особливого догляду, не змінює звичний спосіб життя та є на 100% ізольованим від зовнішнього середовища. Це додаткова турбота про судини, додатковий комфорт пацієнта при багаторазовому введенні препаратів подразнювальної дії.

В процесі лікування лікар і пацієнт знаходяться в тісному контакті.

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Загальна інформація

Консультативні послуги

Імуногістохімія молочної залози (4 реакції) 2500
Консультація онколога (первинний прийом) 1200
Консультація онколога (повторний прийом) 1000
Консультація хірурга-онколога (первинний прийом) 1200
Консультація хірурга-онколога (повторний прийом) 1000
Консультація лікаря УЗД ургентна 1200
Огляд лікаря-мамолога 610

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон