25 квітня – день безкоштовних консультацій з трансплантації кісткового мозку!

20 квiтня 2021

Медичний центр  CitiDoctor вже котрий рік поспіль співпрацює із мережею клінік Медікал Парк (Medical Park). Ми об’єднались задля того, щоб надати українським пацієнтам можливість отримувати трансплантацію кісткового мозку в Туреччині!

Спеціалізується клініка Medical Park в Анталії на пересадці органів, трансплантації кісткового мозку, лікуванні онкологічних захворювань і радіаційній онкології. Там зібрані кращі фахівці в цій галузі. Статистика свідчить, що в Анталійській клініці Medical Park проводиться максимальна кількість операцій з пересадки органів в Туреччині з мінімальними побічними ефектами.

Увага! Консультація безкоштовна!

 

Прийом відбудеться всього 1 день – 25 квітня 2021 року на базі медичного центру CitiDoctor відомими українськими і турецькими онкогематологами. Україну представлятиме онкогематолог вищої категорії Борисенко Євгенія Олександрівна, від Туреччини – гематологи-трансплантологи професор Бюлен Есер і доктор Окан Ярар.

Запис можливий з 8:00 до 20:00.

Телефонуйте у контакт-центр клініки CitiDoctor: +38 044 333 48 85.

Якщо раптом ви не зможете приїхати особисто, замість вас може приїхати ваша близька людина, або заздалегідь обговоріть з менеджером можливість онлайн-консультації, але вже в інший час.

Обов'язково з собою мати історію хвороби та останні виписки (можливо і в електронному форматі – фото з телефону)!

Особлива подяка керівництву клініки за організацію консультацій на безоплатній основі! Ми приймаємо команду з Туреччини за власної ініціативи та хочемо бути доступними кожному. Дізнайтеся про умови лікування і діагностики в клініці CitiDoctor щодо гематології та онкогематології. Не зволікайте!

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон