8-ма конференція ендокринних хірургів Європейського товариства ESES

22 мая 2019

Провідні спеціалісти хірургічного центру CitiDoctor представили Україну на 8-ій конференції ендокринних хірургів Європейського товариства ESES. Зустріч була організована в Палаці конгресів в Гранаді (Іспанія), історичному місті, відомому своїм шармом, спадщиною і провідним університетом.

Тема конгресу – «Обсяг, результати і стандарти якості в ендокринній хірургії». Особливість заходу у тому, що він став надзвичайною можливістю для ESES перехопити ініціативу під час обговорення вимог європейської акредитації як підрозділів, так і хірургів. Всі європейські країни досі перебувають у боротьбі з індивідуальними схемами акредитації, і загальна континентальна система все більш видається бажаною та своєчасною.

Усі дані та обговорення, що були представлені в Гранаді, вплинули на вирішальні керівні принципи для досягнення консенсусу, та результати вже незабаром стануть відомими.

Хірургічний центр CitiDoctor представляли Черенько Сергій Макарович, професор, доктор медичних наук, керівник центрів ендокринної хірургії та ендокринної орбітопатії, хірург, ендокринний хірург, лікар вищої категорії, та Глаголєва Анастасія Юріївна, загальний та ендокринний хірург. Дякуємо за розвиток та інновації, за прагнення нових висот та вклад у світове зростання ендокринної хірургії! Пишаємося представляти наш хірургічний центр у різних країнах та демонструвати український досвід, що має визнане місце і у Європі!

Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях центру «СІТІ ДОКТОР».

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про спецпропозиції.

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон