Міжнар. наук.-практ. конф. «Актуальні питання сучасної хірургії: пластична та реконструктивна хірургія»

02 декабря 2019

29-30 листопада 2019 року у місті Київ відбулася значна подія у розвитку пластичної хірургії в Україні. Це традиційна, міжнародна науково-практична конференція з актуальних питань пластичної та реконструктивної хірургії. Захід проведено за ініціативи національного медичного університету імені О.О. Богомольця та кафедри пластичної та реконструктивної хірургії імені О.О. Богомольця; українського товариства естетичних пластичних хірургів USAPS.

На тлі набутого досвіду спеціалісти відверто розглядали складні клінічні випадки та дискутували з метою визначення шляхів максимально ефективного лікування пацієнта. Пишаємось, що конференцію ініціював відомий загальний і пластичний хірург, доктор медичних наук, професор, лікар-хірург вищої категорії – Храпач Василій Васильович, який є провідним пластичним хірургом медичного центра CitiDoctor.

Серед запрошених спікерів, які є частиною команди медичного центру CitiDoctor та внесли вклад у методичну і практичну частину програми, стали: кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Тян Ольга Володимирівна; пластичний хірург, доктор медичних наук, професор, лікар-хірург вищої категорії Бука Геннадій Юрійович; загальний і пластичний хірург Чорномиз Олександр Віталійович;  загальний хірург, лікар-флеболог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Сулик Володимир Володимирович; лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук Запорожець Тетяна Юріївна та кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії Барінова Ганна Олександрівна.

Дякуємо за вашу майстерність, за професіоналізм та неперевершений досвід, що надихає колег та рятує наших пацієнтів. Ваші доклади гідні європейського рівня, а кейси, що були представлені на конференції – дійсно унікальні та складні.

Тільки вперед!

Другие новости

Запись на приём к врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон