Анестезіологічна служба хірургічного центру CitiDoctor

18 жовтня 2021

16 жовтня відзначався День анестезіолога. Для медичного центру «СІТІ ДОКТОР» кожне свято – ще один привід нагадати нашим співробітникам, як ми цінуємо їх професіоналізм і досвід! Відділення інтенсивної терапії клініки відповідає всім міжнародним стандартам та повістю забезпечує контроль життєво важливих функцій наших пацієнтів у необхідних ситуаціях.

Надійна анестезіологічна служба – це запорука успіху кожного лікаря, який оперує, і ми пишаємося, що на базі нашої клініки сформувалася така потужна команда спеціалістів. Пацієнти центру CitiDoctor люблять вас, колеги поважають, а керівництво цінує – і це дійсно показник вашого високого рівня! Ми можемо забезпечити проведення операції будь-якої складності та відповідально підійти до найскладнішого кейсу.

Робота спеціалістів відділення інтенсивної терапії підтримується цілодобовою роботою лабораторії, де в мінімальні строки можна отримати результати аналізів будь-якого рівня складності. Всі документи передаються особисто через наших адміністраторів, відсилаються на електронну пошту або відправляються дистанційно на мобільний додаток одразу у ваш смартфон.

Наша команда створила сервіс, якого ви варті! І хоча наркозу пацієнт зовсім не відчуває та не бачить всієї великої роботи команди під час медикаментозного сну – ваше життя у компетентних, надійних руках професіоналів, які люблять і знають свою роботу!

Задавайте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон