Барселона: глобальний конгрес з гістероскопії

01 травня 2021

Тян Ольга Володимирівна, акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, представить медичний центр CitiDoctor на 3-ому Глобальному конгресі з гістероскопії GCH, який, у зв'язку з нинішньою ситуацією, буде віртуальним. Щоб зібрати якомога більше учасників, він проводитиметься в перші 4 суботи травня 2021 року з 16:00 до 20:00.

Кожна з 4 зустрічей розроблена з дуже цікавим змістом, що буде представлено провідними світовими спікерами. Враховуючи обмеження онлайн-форматів, сесії будуть динамічними, з короткими та цілеспрямованими темами, мати високий рівень взаємодії з учасниками.

Мета проекту – якомога більше розповісти про гістероскопію, і тому ми вирішили, що базова участь буде безкоштовною. Стати членом GCH дуже просто. Все, що потрібно – завантажити безкоштовний додаток «MYGCH» (https://apps.apple.com/app/id1440740694 для пристроїв Apple або https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gooveris.mygch для пристроїв на Android), і ви автоматично отримаєте доступ до реєстрації на конгрес та інших цікавих матеріалів, пов'язаних з гістероскопією.

Ми рекомендуємо вам приєднатися до MYGCH сьогодні та бути в курсі подій конгресу й інших спеціальних пропозицій!

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон