Чи працює клініка без світла?

14 листопада 2022

Через війну, що розпочала країна-терорист росія проти нашої держави, у Києві відбуваються порушення у діяльності енергосистеми. Через обстріли критичної інфраструктури часто вимикається енергопостачання. Але працювати потрібно.

Ми як лікарі, як велика команда асистентів і менеджерів медичного центру продовжуємо свою роботу. Наші пацієнти чекають на консультації, діагностику та термінове оперативне лікування. Ми виконуємо свою місію. Нам не страшно. Ми точно знаємо, що перемога наша, бо ми на своїй землі.

Увага: наші операційні працюють 24/7 незалежно від відключень світла! Весь хірургічний блок ще до війни було облаштовано сучасними системами безперервного електропостачання та ми маємо змогу безпечно оперувати пацієнтів.

Наразі під’єдналися до нашого загального генератора й повноцінно приймаємо також в кабінетах. Лабораторія, ендоскопічний кабінет, ЛОР-обладнання – все працює. Є зайві кабелі на підлозі – але ми з вами разом готові потерпіти ці незручності заради здоров’я громадян у цей нелегкий воєнний час.

Ми поруч! Все буде Україна!

Ставте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон