CitiDoctor – партнер Української школи гематології

26 лютого 2021

Медичний центр CitiDoctor став офіційним партнером Української школи гематології, що функціонує на базі Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини. Одним із співзасновників школи є гематолог медичного центру CitiDoctor, доктор медичних наук, професор, гематолог вищої категорії, спеціаліст з лабораторної генетики вищої категорії Клименко Сергій Вікторович.

Діяльність школи зумовлена необхідністю проведення конференцій і вебінарів з гематології та онкогематології з метою безперервного удосконалення спеціалістів у цій сфері. Школа буде корисною для лікарів-гематологів, онкологів, спеціалістів лабораторної медицини, терапевтів, лікарів загальної практики та інших спеціалістів медичної практики.

Заходи відбуваються як онлайн, так і офлайн. Уроки можна переглядати у записі та отримувати презентації викладачів з курсів. Кожен з учасників може брати участь у дискусії, обговорювати спостереження з провідними фахівцями, ділитися думками про досягнення та розробки в гематології.

Деталі та розклад занять ви можете знайти за посиланням http://ush.org.ua/.

Раді співпраці та рекомендуємо приєднуватись!

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон