День безкоштовних консультацій з онкогематології в клініці CitiDoctor!

11 лютого 2021

Спеціально для наших пацієнтів ми повторюємо День безкоштовних консультацій з онкогематології!

21 лютого 2021 року в Києві на базі медичного центру CitiDoctor буде проведено день безкоштовних консультацій від відомих українських і турецьких онкогематологів.

Вже з власного досвіду ми знаємо про попит на таку можливість, тому приймаємо професорів і в цьому році. Через напружений графік спеціалісти зможуть проймати лише один день, проте ми, як завжди, будемо намагатися прийняти всіх.

Україну представлятиме онкогематолог вищої категорії Борисенко Євгенія Олександрівна, від Туреччини – гематологи-трансплантологи професор Бюлен Есер і доктор Окан Ярар.

Безкоштовна консультація буде відкрита з 8:00 до 20:00.

Запис на консультацію через контакт-центр клініки CitiDoctor: +38 044 333 48 85.

Якщо раптом ви не зможете приїхати особисто, замість вас може приїхати ваша близька людина, або заздалегідь обговоріть з менеджером можливість онлайн-консультації, але вже в інший час.

Обов'язково з собою мати історію хвороби та останні виписки (можливо і в електронному форматі – фото з телефону)!

Ми пишаємось тим, що наші лікарі мають міжнародну комунікацію із колегами, спільно можуть бути це більш корисними для українських пацієнтів і допомагати їм у непростий час. Особлива подяка керівництву клініки за організацію консультацій на безоплатній основі! Ми приймаємо команду з Туреччини за власної ініціативи та хочемо бути доступними кожному.

Дізнайтеся про переваги гематології та онкогематології в клініці CitiDoctor.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон