Директора МЦ «СІТІ ДОКТОР» нагороджено званням «Лицар Вітчизни»

27 августа 2019

З нагоди Дня Незалежності України рішенням Науково-експертної Ради Програми «Лідери ХХІ століття» директора МЦ «СІТІ ДОКТОР» Реунова Вячеслава Олександровича удостоєно Почесного звання «Лицар Вітчизни» з врученням ордена «Золотий хрест честі і звитяги “Лицар Вітчизни”» (державний реєстраційний  Ме90101 від 10.04.08), іменного диплома, іменної зброї – оригінальної лицарської шаблі та нагрудного знака «Лицарський Легіон України».

Реунов В.О. удостоєний цих відзнак за високу національну гідність, активну участь у збереженні та захисті Української держави, як Людина, яка щоденною кропіткою працею підтримує соціально-економічну та військову міцність України, за безпосередню участь в загальносуспільних процесах, високу здатність до самоуправління та ефективне управління підприємством, відданість справі, послідовність та принциповість в утвердженні добра, справедливості та найвищих загальноприйнятих людських цінностей.

Офіційна церемонія вручення нагород відбулася 22 серпня 2019 року в Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці в ході Засідання ділової громадськості України в рамках загальнодержавних заходів, приурочених до Дня Незалежності України.

Процедура нагородження здійснилася відповідно до найвищого церемоніального протоколу – під Державним прапором України з почестями військової почесної варти. Музичний супровід та концертна програма – Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України.

Пишаємося! Тільки вперед!

Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях центру «СІТІ ДОКТОР».

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про спецпропозиції.

 

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон