Дні онкогематології в CitiDoctor від професора Йенера Коча

17 мая 2019

14-15 травня в хірургічному центрі CitiDoctor консультував видатний фахівець в області онкологічної гематології Йенер Коч, лікар з багаторічним досвідом в алогенних і аутологічних трансплантаціях кісткового мозку, удостоєний ряду міжнародних нагород за внесок в розвиток медичної науки, засновник Центру трансплантації кісткового мозку (Анталія, Туреччина).

За ці 2 дні, професор і його колеги, спільно з нашими онкогематологами, прийняли 52 пацієнта! Запис на прийом заповнився за кілька годин після публікації новини про його візит в Україну, а, отже, затребуваність у кваліфікованих фахівцях області онкологічних захворювань крові, а також трансплантації кісткового мозку, дуже велика.

Ми консультували пацієнтів не тільки з України, адже на прийом до професора приїхали з сусідніх країн. Надати допомогу, проконсультувати та задати вектор вирішення проблеми стало в пріоритеті й заклало основну мету для нашої команди.

Діагнози гематологічних захворювань, з якими пацієнти зверталися до нас в ці дні:

  • гострі лейкемії МДС (мієлодиспластичний синдром);
  • мієломи (рецидив після аутотрансплантації або резистентність (стійкість) до високодозової хімії);
  • лімфоми (рецидив після аутотрансплантації або резистентність (стійкість) до високодозової хімії);
  • апластичнаанемія (вік від 40 років, після 40 років лікування може бути неефективним);
  • мієлофіброз (низькі показники крові);
  • лімфоми Ходжкіна (резистентність (стійкість) до високодозової хімії або після ауотрансплантаціі);
  • гістиоцитоз − рідкісне онкологічне захворювання;
  • рідкісні пухлинні та непухлинні захворювання крові.

З ініціативи керівництва нашого хірургічного центру та команди наших лікарів-гематологів, всесвітньо відомий професор гематологічної служби та трансплантології Йенер Коч провів консультації для пацієнтів безкоштовно!

У хірургічному центрі CitiDoctor функціонує відділення гематології, онкогематології та онкології. Наші фахівці консультують щодня, а по суботах ведуть благодійний, безкоштовний прийом для тих, хто потребує невідкладної допомоги. Про наших фахівців ви можете почитати на сайті та записатися на прийом на професійну консультацію у зручний для вас час.

Бережіть себе!

Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях центру «СІТІ ДОКТОР».

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про спецпропозиції.

Другие новости

Запись на приём к врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон