Допомога для постраждалих від воєнних дій

05 жовтня 2022

Шановні колеги та друзі! Надаємо інформацію для військових і цивільних, котрі постраждали від воєнних дій.

Наразі медичний центр «СІТІ ДОКТОР» має змогу надавати допомогу пацієнтам, які мають масивні та/або нестандартні дефекти кісток і суглобів, на найсучаснішому технологічному рівні із застосуванням кастомних (індивідуальних) імплантів, розроблених найкращими біоінженерами у світі саме під вас і видрукованих на американському лазерному 3D-принтері з медичного титану.

Минулої п’ятниці інженери бельгійської компанії MATERIALISE провели нашому лікарю-ортопеду Ковальчуку Володимиру Миколайовичу онлайн-презентацію своїх можливостей і були ласкаві відповісти на запитання.

Фахівці пропонують БЕЗПЛАТНО для жертв війни, як військових, так і цивільних, що отримали травми внаслідок бойових дій:

  • побудувати якісну 3D-модель за даними КТ пацієнта;
  • на основі потреб лікаря та пацієнта розробити дизайн кастомного (індивідуального) імпланту для пацієнта. Це може бути як окремий імплант, так і аугмент (додаткова секція) до наявного серійного імпланту. Якщо це другий варіант – фахівцям потрібна або специфікація серійного імпланту, або вони можуть просто фізично його просканувати в 3D-сканері;
  • надрукувати у партнера – української компанії 3D MetalTech.

Якщо пацієнт – цивільний і травма побутова, всі викладені вище дії виконує українська компанія Neobionics і 3D Metal Tech на комерційній основі на програмному забезпеченні, люб’язно наданому бельгійською компанією Materialise. Звертайтеся!

Пишаємось здобутками наших лікарів, їх розвитком і партнерством із європейськими лікарями, що підтримують Україну та виступають проти країни-терориста росії, допомагаючи людям зі складними пораненнями та дефектами кісток.

Ставте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон