Expert Laser Meeting 2020

26 февраля 2020

Асоціація Лазерної Медицини та косметології Association of Laser Medicine провела наймасштабнішу конференцію з естетичної медицини EXPERT LASER MEETING 2020. Захід відбувся для просунутих дерматологів, косметологів, пластичних хірургів, гінекологів та фахівців з естетичної медицини. Щиро пишаємось тим, що розвиток української медицини є настільки стрімким та компетентним. Колеги поширюють тільки ефективні технології, діляться кейсами та відкрито передають досвід один одному.

Спікером у секції з гінекології виступила Тян Ольга Володимирівна, лікаракушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук зі стажем роботи 27 років. Ольга Володимирівна, як завжди професійно та доречно, розповіла про поєднане застосування оперативних реконструкцій піхви та ниткових технологій в післяпологовому періоді – перінеопластику.

Хірургічний центр CitiDoctor надає послуги перінеопластики для жінок на сучасному рівні і мають високі позитивні результати.

Серед основних переваг конференції:

  • 2-х денний драйв з кращими спікерами;
  • демонстрація апаратів і лазерів;
  • неймовірні випадки тадосвід лідерів;
  • допомога у виборі потрібного обладнання;
  • LaserTestDrive від різних виробників лазерного таапаратного обладнання.

Дякуємо компанії BTL Aesthetics Ukraine за організацію заходу та за допомогу спеціалістам у їх професійному зростанні! До нових зустрічей!

Другие новости

Запись на приём к врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон