Як проходить лапароскопічна хірургія?

29 липня 2021

У клініці «СІТІ ДОКТОР» є необхідні умови для проведення малоінвазивної хірургії в Києві за високими стандартами. Для цього ми обладнали три операційних з дорогим сучасним обладнанням, а також організували всю потрібну логістику проведення консультації та діагностики в одному медичному центрі. Пацієнту не потрібно шукати лабораторію та залучати додаткових спеціалістів для постановки діагнозу. Ми забезпечуємо вас всіма необхідними ресурсами в одному приміщенні, не змінюючи локацію.

Звичайно, наявність професійної бригади та провідних хірургів ‒ запорука успішного функціонування будь-якого медичного центру. Наша лапароскопічна хірургія представлена досвідченими фахівцями, які мають кваліфікацію, точно знають свою справу та розвиваються в ній.

 

У цьому відео ми продемонстрували вам поетапне проведення симультанної лапароскопічної пластики діафрагмальної грижі та лапароскопічної холецистектомії доктором Кравцовим Денисом Игоревичем. Відеоматеріал буде цікавий як нашим колегам, так і пацієнтам.

Ради працювати відкрито та прозоро, щоб зробити безпечну лапароскопічну хірургію максимально доступною і зрозумілою кожному!

Задавайте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон