Хірург клініки CitiDoctor провів майстер-клас із лапароскопічної хірургії в Польщі

26 липня 2021

Представники польських клінік запросили хірурга міжнародного хірургічного центру CitiDoctor Кравцова Дениса Ігоровича у хірургічні центри м. Кракова та м. Катовіце для виконання показових лапароскопічних операцій і надання досвіду польським хірургам у виконанні сучасних лапароскопічних втручань.

Починаючи з 6 по 9 липня 2021 р. лікар Кравцов провів майстер-клас із лапароскопічної хірургії, виконавши такі оперативні втручання: ендоскопічну пластику діастазу прямих м'язів живота та пупової грижі (операцію TESLAR), лапароскопічну пластику діафрагмальної грижі, лапароскопічну пластику пахових гриж (методики ТАРР, ТЕР та е-ТЕР) і дві лапароскопічні «рукавні» резекції шлунку при морбідному ожирінні.

Всі операції пройшли успішно, пацієнти були оглянуті оператором і місцевими лікарями після операції та виписані на амбулаторне лікування.

Польськими хірургами виказано велике задоволення методиками операцій і технікою їх виконання.

Також хірургом Кравцовим Д.І. було проконсультовано кілька «складних» пацієнтів і виказана думка подальшої тактики лікування, спираючись на свій власний досвід в Україні.

Після операцій відбулася жвава дискусія та дані відповіді на питання від колег із сусідньої європейської держави.

Кравцов Денис Ігорович запросив польських колег і директорів клінік у м. Київ для перейняття досвіду роботи міжнародного хірургічного центру CitiDoctor.

Отже, із нетерпінням чекаємо польських колег у нашій операційній клініки CitiDoctor у Києві.

Задавайте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон