Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР» визнаний кращим підприємством країни у своїй галузі

19 сiчня 2024

Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР» представляє інноваційний погляд на медицину в Україні, поєднуючи високий рівень обслуговування, професіоналізм та якість. Наш заклад впроваджує міжнародні стандарти хірургії протягом багатьох років і надає багаторівневу діагностику для ефективного й точного лікування кожного пацієнта.

Національний рейтинг якості товарів і послуг за результатами проведення аналізу на ринку медичних послуг у 2023 році обрав хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР» серед лідерів галузі. У нас є всі необхідні ліцензії, щоб відповідати високому рівню та відповідальності, яку несе в собі ця відзнака.

«Зірка якості» тепер прикрашає наш хол і примножує бібліотеку нагород, що ми встигли отримати за час своєї роботи. Ми пройшли через світові економічні труднощі, велику пандемію ковіду та залишаємося стійкими під час воєнного конфлікту з російським агресором. Наша боротьба продовжується щоденно заради життя громадян і військовослужбовців, заради здоров’я сімей.

Дякуємо всім! Разом ми йдемо до нашої великої Перемоги! Ми живемо, ми працюємо, ми боремося.

Ставте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини й повідомлення про спецпропозиції.

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон