Лапароскопічний доступ в гінекології

19 березня 2021

На сьогоднішній день лапароскопічний доступ при виконанні хірургічних втручань дуже затребуваний. Безумовно, цей спосіб актуальний і в гінекології. І це правильно, адже кожна дівчина, жінка, бабуся хоче залишатися красивою, а саме лапароскопічний доступ дозволяє домагатися естетичного вдосконалення.

Які операції виконуються за допомогою цього доступу?

Всі, що зустрічаються найбільш часто, а саме:

  • видалення кіст яєчників;
  • видалення фіброматозних вузлів;
  • видалення матки;
  • практично всі ургентні стани – наприклад, позаматкова вагітність;
  • розрив кісти яєчників.

У клініці CitiDoctor ми дуже широко використовуємо саме лапароскопічний доступ при проведенні оперативних втручань.

У чому наші переваги?

  1. Звичайно, ми можемо пишатися досвідом, що, як відомо, є безцінним. У бригаді доктора, які більше 20 років виконують подібні операції не тільки в Україні, а й за межами країни.
  2. Безумовно, слід відзначити наявність унашому арсеналі обладнання й технічного оснащення останнього покоління, що відповідає вимогам європейського стандарту.

Всі лікувально-оперативні втручання виконуються відповідно до міжнародних вимог!

  1. І, звичайно ж, ми можемо пишатися відгуками наших вже прооперованих пацієнтів. Перебування в клініці досить комфортнеі, тим не менше, після лапароскопії дуже короткочасне. Пацієнти виписуються буквально через день і це максимально швидка реабілітація в світі після подібних операцій.

Ми активно практикуємо симультанні операції, тобто операції з суміжними спеціалістами.

Наприклад, гінекологічні операції дуже часто можуть бути поєднані з хірургічними (видалення жовчного міхура, видаленням грижі), пластичними (естетична гінекологія та хірургія). Це дозволяє економити час і за один наркоз усунути відразу кілька пунктів.

Будь-яка операція для будь-якої людини в будь-якому віці – це, безумовно, стрес. Наше завдання – забезпечити вам, дорогі пацієнти, мінімальний стрес і підвищену комфортність у ці складні хвилини.

Запис на консультацію через контакт-центр клініки CitiDoctor: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон