Лікаря CitiDoctor нагороджено «Орденом Королеви Анни “Честь Вітчизни”»

01 марта 2019

Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття» за щоденну високопрофесійну кропітку працю, високу національну гідність і сумлінне служіння Україні лікаря акушера-гінеколога CitiDoctor Тян Ольгу Володимирівну удостоєно вищої суспільної нагороди України «Ордена Королеви Анни “Честь Вітчизни”» з врученням відповідного ордену з посвідченням та іменного диплому.

Орден заснований на честь князівни Анни Ярославни – доньки великого князя Київського Ярослава Мудрого – з метою відзначення видатних жінок сучасної України, і вручається за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності.

Офіційна церемонія вручення нагород відбулась 28 лютого 2019 року в Державній резиденції – Малому Марийському Палаці в ході офіційного прийому на честь лідерів економіки, бізнесу, науки, культури та спорту України.

Процедура нагородження здійснилась відповідно до найвищого церемоніального протоколу – під Державним прапором України з почестями військової почесної варти. Музичний супровід та концертна програма – Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.

Генеральний розпорядник заходу – «Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління» (ВНДЦЕУ).

Вітаємо Ольгу Володимирівну та пишаємося, що працюємо та розвиваємось разом! Сил і наснаги!

З повагою, колектив CitiDoctor

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон