Лікування зайвої ваги в CitiDoctor

07 ноября 2018

Надмірна вага сьогодні відноситься до хронічних, обмінних захворювань і визначається як ожиріння. Ожиріння – це зайве накопичення жирової тканини в області живота, стегон і молочних залоз. Пацієнти, що страждають на фізіологічні відкладення можуть бути абсолютно різного віку, статі та статури.

Медичний центр СітіДоктор – це тільки сучасна хірургія та злагоджена командна робота, що спрямована на досягнення максимально ефективного і довгострокового результату.

Своїм пацієнтам ми забезпечуємо:

  • лікування тільки у досвідчених, кваліфікованих лікарів;
  • комфортні кімнати перебування таякісна реабілітація;
  • проінформованість іцілісний супровід спеціалістами до/після оперативного втручання.  

Якщо традиційні методи схуднення, шляхом фізичних навантажень або медикаментозного лікування, не вирішили вашу проблему, ви можете звернутися до лікарів CitiDoctor. Ми допомагаємо тим пацієнтам, які мають зависокий індекс маси тіла, що перейшов в позначку 36-40.

Часто пацієнт має сумісні діагнози, що не дають можливості безпечно схуднути, і тому баріатрія досі залишається ефективним методом ліквідації зайвої маси тіла.

В залежності від ваги та індивідуальних особливостей тіла, наша команда проводить резекцію (зменшення) шлунку та абдономінопластику (підтяжку живота). Оперативне втручання проводиться за допомогою лапароскопіі в комплексі з технологією Fast Track Surgery, що представляє собою максимально малоінвазивний метод сучасної хірургії. Завдяки розвиненому відділенню пластичної хірургії, ми можемо виконати пластику живота та будь-який інший вид ліфтингу і підтяжки шкіри при лікуванні ожиріння.

Для того, щоб задати питання і дізнатися всі можливості проведення лікування ожиріння в CitiDoctor, необхідно зателефонувати нашому координатору, який надасть вам компетентну консультацію за номером +38 044 333 48 85 або залишити заявку на сайті. Ми відкриті до максимально ефективної реалізації ваших змін і пройдемо всі етапи лікування разом із вами.

Сервіс в CitiDoctor – це саме те, що допоможе вам зміниться швидко, комфортно і в правильному напрямку.

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон