ЛОР-служба клініки «СІТІ ДОКТОР»

30 липня 2021

ЛОР-служба клініки «СІТІ ДОКТОР» представлена висококласними лікарями, визнаними в Україні, які мають великий досвід і впевнено вирішують найскладніші ЛОР-завдання у дітей у дорослих.

Завдяки обладнаним операційним і кабінету діагностики з високоспеціалізованим ЛОР-комбайном, консультація та хірургія в клініці відбуваються на вищому рівні.

Як правило, ЛОР-комбайни застосовуються в сучасних приватних клініках з найкращим обладнанням та європейським рівнем обслуговування.

ЛОР-комбайн ‒ автоматизована установка, що поєднує в собі функціональність і технологічність, вона дозволяє проводити необхідну діагностику патологій горла, носа, а також захворювань середнього та зовнішнього вуха, за допомогою ендоскопічного огляду. Головною відмінністю від звичайного огляду є можливість вивчити ЛОР-органи з сучасним освітленням, що допомагає відразу поставити точний діагноз. Крім того, використання відеосистеми забезпечує отримання кольорового відео високої якості, що дозволяє лікарю та пацієнту ознайомитися з зображенням захворювання до та після лікування.

Також за допомогою цієї установки можна максимально зручно та без болю проводити практично всі необхідні маніпуляції, такі як видалення сірчаної пробки, аспірацію носових ходів і придаткових пазух носа, розпорошення ліків, промивання мигдалин і т.д.

 

Один з фахівців, які працюють з ЛОР-комбайном ‒ Гебрич Геннадій Григорович, дитячий і дорослий отоларинголог вищої категорії з 32-річним стажем роботи за фахом, з яких 25 років він був провідним ЛОР-лікарем медичної фірми «БОРИС». Пріоритетні напрямки діяльності лікаря ‒ шейверна аденотомія та аденотонзилотомія у дітей. Всі мами бояться, щоб у дітей після видалення аденоїдів вони знову не виросли. Гебрич Г.Г. з 2008 р. провів більше 2000 шейверних аденотомій і досі жодного рецидиву.

Ендоскопічна хірургія носа і навколоносових пазух, видалення пухлин, кіст, сторонніх тіл пазух носа, носоглотки та основи черепа ‒ далеко не весь перелік наших послуг. Наступного дня після таких операцій, проведених доктором Гебричем Г.Г., пацієнти йдуть додому, без всяких набряків і синців на обличчі. Звертайтеся до нас за безпечною та сучасної ЛОР-хірургією!

Задавайте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон