Мобільний додаток CitiDoctor

27 января 2019

Наш медичний центр піклується про те, щоб наші пацієнти відчували високий сервіс та комфорт у всьому. Саме тому, наша команда IT відділу розробила для вас спеціальний додаток, що зберігає всю історію вашого лікування, аналізи та результати досліджень у телефоні.

Вам більше не треба зберігати велику кількість паперу та боятися загубити картку пацієнта. Ваш медичний документообіг буде завжди зберігатися у цифровому доступі та заощаджувати ваш час та сили.

Комфортні умови користування та зручність завантаження додатку на телефон зробили користування сервісом ще зручнішим та доступним кожному. Мобільний додаток CitiDoctor настільки простий в користуванні, що, незалежно від віку, ви з легкістю зможете у ньому розібратися.

Завантажте додаток, запитайте пароль та логін у адміністратора та користуйтеся у задоволення! Переваги додатку та більш детальна візуалізація у нашому ролику – приємного перегляду!

Завантажити додаток

Play Market: https://goo.gl/6xZEEr

App Store: https://goo.gl/vZ6vVs

CitiDoctor – переконайтеся у своєму виборі вже з першого дзвінка!

Задавайте питання та записуйтеся на прийом за тел. +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, будьте в курсі всіх новин у нашому щотижневому дайджесті подій і знайомтеся на сайті центру з спеціалістами.

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон