Інноваційна методика лікування варикозу нижніх кінцівок у CitiDoctor

07 мая 2019

В хірургічному центрі CitiDoctor проводиться найсучасніший і максимально комфортний метод лікування варикозу нижніх кінцівок з використанням спеціально розробленого медичного (ціанакрілатного) клею – нетермальна облітерація вен VenaSeal.

Цей новітній метод у CitiDoctor застовує і виконує професор, доктор медичних наук, лікар вищої категорії Бука Геннадій Юрійович.

Процедура застосовується при варикозному розширенні магістральних вен стегна та гомілки.

Лікування варикозу біоклеем VenaSeal (Венас) – це малоінвазивне оперативне втручання, спрямоване на закриття просвіту вени. Принципова відмінність даного методу від РЧА полягає у відсутності термічного впливу на вену. Отже, у пацієнта виключаються больові відчуття та наслідки перегріву тканин, тому підвищується комфортність самої процедури, а також відсутній ризик пошкодження нерва при закритті великих і малих стовбурових підшкірних вен. 

Система склеювання вен VenaSeal була винайдена в Америці в 2010 році.

Переваги методики в наступному:

  • проводиться без анестезії, всього один прокол;
  • тривалість операції 20-40 хвилин;
  • не болить після операційного втручання: пацієнт не потребує компресійноїбілизні та прийому знеболюючих;
  • можна оперувати в будь-яку пору року, чоловіківі жінок;
  • через 30-40 хвилин після проведення маніпуляції можна водити автомобіль, повернувшисядо звичного способу життя.

Лікарі хірургічного центрі CitiDoctor постійно стежать за всіма інноваціями в області лікування варикозу та готові запропонувати вам як найпередовіші технології, так і методики, що вже добре себе зарекомендували (склеротерапію, Мірча, флебектомію). Метод лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта під час консультації.

Телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 або залишайте заявку на сайті. Ми з радістю дамо відповіді на всі запитання та надамо послуги згідно вашого запиту. Складна хірургія та естетична гінекологія за тими ж контактами.

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон