Повне обстеження організму – пакети клініки CitiDoctor

19 вересня 2020

Хірургічний центр CitiDoctor розробив індивідуальний концепт щодо повної перевірки вашого організму. Для цього необхідно лише вказати вік та стать пацієнта. Далі, враховуючи вікові особливості організму, буде запропонована програма обстеження. Пакет містить: консультації декількох спеціалістів, всі лабораторні аналізи та повну інструментальну діагностику.

Ми попіклувалися про те, аби такий чек-ап не став стресом для вашого організму, тому пацієнту надається:

  • одномісна палата;
  • обід;
  • індивідуальний супровід медичної сестри.

Час перевірки: з 8.00 до 18.00 протягом одного дня.

Це комфортно, професійно та якісно. Вам не слід турбуватися про зміну локації для додаткових послуг, адже всі необхідні медичні процедури будуть надані вам в нашій клініці. Завдяки досвідченому медичному персоналу, кваліфікованим лікарям і сучасному обладнанню, всі показники будуть максимально точними та актуальними. Ми не назначаємо зайвих аналізів і контролюємо те, щоб всі діагнози були встановлені вчасно, а шлях лікування було стратегічно розплановано.

Безпека нашої клініки налагоджена на найвищому рівні, тому у нас безпечніше, ніж вдома. Щохвилинне автоматичне очищення повітря, високі санітарні умови та абсолютна чистота запевнять вас у якості нашого обслуговування. Ви можете не перейматися ані за себе, ані за своїх батьків і родичів.

Ми поруч, адже пацієнт в клініці CitiDoctor  – понад усе!

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон