Розвиток перінеопластики в CitiDoctor

29 января 2019

Міжнародний центр CitiDoctor – це впровадження нових ідей, технологій та методик у світ сучасної, новаторської медицини.

Щомісяця наші лікарі беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, зустрічах та майстер-класах. Така наукова та просвітницька діяльність допомгає нам завжди бути у тренді, ділитись ідеями та здійснювати обмін досвідом.

Для того, щоб кожен пацієнт у стінах нашої клініки відчував високий рівень комфорту, ми піклуємося не тільки про аспекти лікування та взаємодії з людиною, але й багаж знань та вмінь лікаря. Здатність спеціаліста проявити творчість та професіоналізм, підібрати індвидіуальне лікування та єдину схему лікування є невід’ємною складою надання якісних медичних послуг.

Тян Ольга Володимирівна – к.м.д., лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, зарекомендувала себе вмілим спеціалістом, що здатний ефективно працювати із пацієнтами та надихати колег у розвитку та професійному зростанні. Інтерв’ю для глянцю журналу «НАТАЛІ», доповіді на тематичних конфернціях та щоденні прийоми пацієнтів –  графік, що дійсно вражає та мотивує!

Саме тому гінекологічне направлення CitiDoctor приймає жінок з усього спектру гінекологічних послуг. Ми виконуємо операції високої складності, займаємося естетичною перінеопластикою та здатні відновити бажане жіноче здоров’я максимально швидко та малоінвазивно.

Телефонуйте до контакт центру +38 044 333 48 85 та отримайте свою першу консультацію вже з першого дзвінка! Ми знаємо, як вирішити ваші проблеми.

З повагою, CitiDoctor

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон