Сайт клініки «СІТІ ДОКТОР» став україномовним

10 листопада 2020

До уваги наших пацієнтів пропонуємо українську версію сайту медичного центру «СІТІ ДОКТОР». Завдяки зручному інтерфейсу ви можете обрати, якою мовою сприймати інформацію та записуватися до лікаря. Нам важливо дотримуватись усіх правових і конституційних вимог щодо мовних законів нашої країни, тому відтепер державна мова є мовою за умовчанням при завантаженні наших ресурсів. Проте, як ми зазначили вище, ви можете обрати й іншу версію перекладу.

У квітні 2019 року Верховна Рада України підтримала законопроект «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Він передбачає гарантії використання державної мови в публічному просторі, в тому числі, і в сфері інформаційних технологій. Новий закон про мову набув чинності 16 липня 2019 року та передбачає собою перехідний період у 18 місяців – тобто онлайн-бізнесу необхідно виконати всі приписи до листопаду 2020 року. Ми успішно виконали всі умови та вклалися у термін перекладу!

Раді бути корисними для наших пацієнтів, і нагадаємо, що більшість наших лікарів мають міжнародний статус та ведуть прийом декількома мовами. Ми успішно надаємо свої послуги закордонним пацієнтам і раді вітати у наших стінах кожного, незалежно від віку, гендеру та національності!

«СІТІ ДОКТОР» – пацієнт понад усе!

Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях центру «СІТІ ДОКТОР».

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про спецпропозиції.

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон