«СІТІ ДОКТОР» – експерт проєкту «Я соромлюсь свого тіла» на СТБ

17 грудня 2020

Вже третій рік поспіль медичний центр «СІТІ ДОТКОР» на безоплатній основі надає телеканалу СТБ підтримку у дивовижному проєкті «Я соромлюсь свого тіла». Для нас це не тільки можливість продемонструвати нашу клініку для українського пацієнта, але й шанс змінити долю тих, хто цього потребує.

Вже після першого перевтілення ми зрозуміли, що зробили правильний вибір і можемо цілковито задіяти нашу команду для допомоги пацієнтам з унікальними історіями, з діагнозами, за які вже не беруться інші лікарі, з діагнозами, з якими, на жаль, навіть інколи соромно звертатися за допомогою. Проте, ніколи не запізно звернутися до лікаря, шанс і надія є завжди, навіть, коли сам пацієнт вже неспроможний повірити у це!

Наші лікарі завжди мужньо беруться за справу та показують високі результати. Ми пишаємося тим, що ця соціальна ініціатива була підтримана всією клінікою!

Тож, дивіться нас щонеділі на телеканалі СТБ о 21:10 або на YouTube-каналі телеканалу СТБ. Це 7-ий сезон проекту та він точно вас вразить! Дякуємо нашому партнеру, офтальмологічній клініці «АЙЛАЗ», за спільне докладання зусиль та забезпечення медичної допомоги пацієнтам!

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про спецпропозиції.

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон