Сніданок з 1+1 – історія, що варта уваги

21 февраля 2019

До CitiDoctor завітала знімальна група 1+1, що була вражена долею одного з лікарів, який працює в нашій команді. Наскільки можуть бути дивовижними історії у самих медиків, та як вони впливають на своїх пацієнтів – дивіться у матеріалі.

 

До дня онкохворої дитини до нас завітало одразу 3 українські національні телеканали. Історія лікаря-онколога CitiDoctor Олександри Михайлівни Васильченко, яка сама в дитинстві подолала злоякісну пухлину – дійсно варта уваги. Пацієнти звикли сприймати лікарів, як імунітет від хвороби, проте, всі медичні працівники теж люди, та мають свою історію.

Саша захворіла у 12 років. Спочатку просто почала боліти рука, а через декілька обстежень було встановлено остеогенну саркому лівої плечової кістки. Своєчасне звернення батьків до лікаря, довіра та швидке прийняття рішень змогли врятувати дівчинку. Це був важкий шлях від хіміотерапії до злих жартів однолітків, але віра у перемогу та підтримка близьких виявились найкращими ліками та повним відновленням здоров’я.  

Сьогодні Олександра струнка, молода лікарка, з довгим волоссям та професійними поглядами в галузі онкології. Присвятити своє життя задля допомоги іншим – ось чого навчилася та маленька дівчинка, яка сьогодні стала дорослим та впевненим лікарем-онкологом.

  • Сніданок з 1+1

https://youtu.be/V8Ho0gr-yc4

  • ТСН вражає

https://youtu.be/cZPX9PVEKn0

  • СТБ вікна-новини

https://youtu.be/8BKwXzlS6F4

  • Інтер подробиці ТВ

https://youtu.be/PVW0MqQQyaQ?t=3551 

Увага! Усі зйомки проходили на некомерційній основі, з соціальної ініціативи телеканалів. Дякуємо за ваш підхід та сюжети, що будуть почутими!

З повагою, команда CitiDoctor

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон