Соціальний проєкт «МРІЯ»: українські кібервійська чекають на вас!

05 сiчня 2024

Цей телеграм є виключно соціальним проєктом, що об'єднує громадян державного та приватного сектору задля протидії дезінформації й незаконному контенту, очищення інформаційного простору від російської пропаганди, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту. Метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців та зменшення впливу пропаганди на суспільство.

Тож запрошуємо і Вас долучитися до проєкту MRIYA https://t.me/+w4kxmyvZCBNkYWEy, де найбільша інформаційна армія (170+ тисяч учасників) та найбільше заблокованих ресурсів (близько 30 тисяч).

⇒ Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й в інформаційному просторі. Кожне слово наших ворогів може негативно вплинути на свідомість людей та хід війни в цілому, тому ми маємо бути завжди обачні та вміти себе захистити від поширення фейків. Учасники проєкту MRIYA будуть вчитися інформаційній і кібергігієні, отримають сотні порад, що підвищать обізнаність у медіа-просторі та зможуть самостійно виявляти джерела пропаганди й знищувати їх. І тільки разом ми зможемо протидіяти негативним явищам в Інтернеті.

⇒ Цілі проєкту:

• знищення російських осередків в мережі;

• зменшення рівня булінгу та цькування в Інтернеті;

• протидія наркотикам та шахрайству;

• навчання та тренінги з кібергігієни;

• просвіта населення щодо інформаційної гігієни;

• залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

⇒ Кібервійська чекають на Вас!

https://t.me/+w4kxmyvZCBNkYWEy

Найбільша сила нашої спільноти — це наші дорогі підписники! Проте війна все ще триває. Інформаційний фронт стосується кожного з нас. Саме підписники зможуть пришвидшити спільну перемогу!

Задля полегшення маршрутизації по каналу користуйся хештегами - по одному кліку на посилання ⇒ # можна одразу побачити всі повідомлення подібної тематики

#блокуємо_Telegram

#блокуємо_TikTok

#блокуємо_YouTube

#блокуємо_Instagram

#кібергігієна

⇒ якщо за філіжанкою кави є сили інформаційно бомбити русню - тицяємо закріплені повідомлення та переходимо до вподобаного завдання замість довгого пошуку в стрічці каналу

В нас є чат-бот - https://t.me/stopdrugsbot, сюди треба надсилати виявлені ресурси для їх перевірки та подальшого блокування.

⇒ Кібервоїни, в цьому ж боті ви можете отримати нескінченну кількість додаткових завдань!

Перевіряйте знайдені ресурси:

• сервіс "STOP FRAUD" http://cyberpolice.gov.ua/stopfraud/ Кіберполіції

• бот StopFraudMriyа https://t.me/StopFraudMriya_bot - перевірити безпечність онлайн шопінгу чи банківського переказу

• сервіс "Black List" http://www.ema.com.ua/blacklist/ асоціації "ЄМА"

Всі фото, відео та презентацію відносно даного проєкту, Ви зможете знайти за посиланням на Google диску: https://drive.google.com/drive/folders/1YHqDd9rcUWveQtvJQKm8OBofEp2reEF8?usp=sharing

Заздалегідь вдячні!

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон