Сучасна флебологія в клініці «СІТІ ДОКТОР»

05 грудня 2022

На сьогодні поширеність варикозу в Україні досягає 25% у різних вікових групах. Це дані лише щодо пацієнтів із діагнозом різного ступеню важкості, але варто пам’ятати, що до нас звертаються і з естетичними запитами, коли ургентної проблеми немає, але пацієнт бажає виконати процедуру для покращення зовнішнього вигляду. Наші лікарі завжди відкриті до розв’язання проблем пацієнтів, і якщо протипоказань немає – ми готові зробити все можливе, щоб допомогти вам почувати себе краще та впевненіше.

Тому сьогодні судинні проблеми розв'язують фахівці двох дисциплін – флебології та естетичної (пластичної) хірургії. В нашому медичному центрі працюють лікарі, що представляють обидва напрямки.

Лікування варикозної патології в клініці «СІТІ ДОКТОР» проводиться сучасним і щадним методом радіочастотної абляції (Рча) на апараті CloserFast (Medtronic), біозварюванням апаратом Свармед, закриттям стволів великих і малих підшкірних вен біоклеєм Венасил (VenaSeal).

Саме така методика забезпечує швидкій період післяопераційного відновлення.

Після лікування ми рекомендуємо компресійний трикотаж другого класу компресії. Надалі, за потребою, рекомендується планове внутрішньосудинне флебологічне втручання. Враховуючи алгоритм проведення абляційних внутрішньосудинних втручань, згодом ми рекомендуємо щоденну ходьбу по 30-60 хвилин 2-3 рази на день.

Таким чином, диференційоване використання сучасних внутрішньосудинних технологій дозволяє безпечно проводити симультанні операції при різноманітних естетичних запитах у поєднанні з флебологічною патологію.

Команда судинних хірургів клініки «СІТІ ДОКТОР» дозволяє пацієнту обрати лікаря, методику та курс лікування в залежності від своїх потреб і вподобань. Лабораторія та УЗ-діагностика працює у стінах клініки, отже, вам не потрібно витрачати час на додаткові обстеження. Ми максимально забезпечуємо комфорт, сучасність та ефективне лікування судин для кожного пацієнта!

Ставте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон