Випадок з компресією середостіння та серця

02 листопада 2020

Комплекс сучасного діагностичного устаткування в стінах однієї клініки у поєднанні з досвідом лікарів дозволяють правильно та швидко поставити діагноз і спланувати ефективне лікування у випадках складної діагностики.

У клініці CitiDoctor завдяки саме такому підходу комплексної діагностики вирішуються складні діагностичні проблеми.

Так, пацієнтці, яка більше півроку має проблеми з болями в області серця, аритмією та підвищеним артеріальним тиском, непіддатливим стандартній схемі лікування, після комплексної діагностики доктором Денисом Ігоровичем Кравцовим був поставлений правильний діагноз – діафрагмальна грижа, після чого проведена успішна лапороскопічна операція. Вже через добу пацієнтка самостійно ходила, а через декілька днів виписана додому.

Наявність такої потужної бази діагностики та суміжних спеціалістів дозволяє медичному центру CitiDoctor приймати пацієнтів в одному приміщені та не витрачати час на пошук додаткових послуг, аналізів тощо.

Це значно укорочує час обстеження та наближає фахівців до постановки швидкого і правильного діагнозу.

Саме такий комплексний підхід є сучасним стандартом діагностики та лікування.

Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях центру «СІТІ ДОКТОР».

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про спецпропозиції.

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон