Вручення Національної нагороди хірургічному центру «СІТІ ДОКТОР»

02 березня 2020

Рішенням Науково-Експертної Ради Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття», за виробництво високоякісної, конкурентоспроможної продукції та надання послуг, що відповідають національним і міжнародним стандартам якості, хірургічному центру «СІТІ ДОКТОР» присуджено «Золотий символ якості національних товарів та послуг України» з врученням ексклюзивного золотого диплому, електронного логотипу цього символу українською та англійською мовами, та Сертифікату на право маркування ним продукції та послуг.

Директору клініки CitiDoctor Реунову Вячеславу Олександровичу присвоєно Почесне звання «Кращий керівник року» з врученням відповідного ордену з іменним посвідченням. Передових  членів колективу, а саме завідувача відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком Васильєва Віктора Анатолійовича, головну медичну сестру Ладан Антоніну Володимирівну та завідувача амбулаторно-поліклінічного відділення Зайченко Анну Михайлівну винагороджено Почесними грамотами.

Офіційна церемонія вручення нагород відбулася 27 лютого 2020 року в Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці (м. Київ, вул. Грушевського, 22) в ході офіційного прийому на честь лідерів економіки, бізнесу, науки, культури та спорту України.

Вітання від всього колективу! Нагороди можна переглянути у холі нашої клініки на 1-му поверсі та на сайті нашого медичного центру. Тільки вперед!

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон