Всесвітній день лікаря ультразвукової діагностики

29 жовтня 2020

Щорічно 29 жовтня ми відзначаємо Всесвітній день лікаря ультразвукової діагностики! УЗД – один з найбільш затребуваних і доступних сучасних методів діагностики, що з кожним роком все більш прогресує та розвивається!

Актуальність профілактичного огляду завжди буде залишатися на першому місці, оскільки дозволяє нам попередити непередбачений розвиток хвороби.

УЗ-профілактичний огляд – не виняток! Цей золотий стандарт первинного обстеження, завдяки своєї безпеці, мобільності й точності, дозволяє на початкових стадіях виявити та попередити розвиток або загострення множинних хронічних захворювань  внутрішніх  органів людини.

У нас завжди є час почистити зуби, бо ми боїмося карієсу, але, на жаль, не завжди вистачає півгодини на рік для комплексного УЗ-обстеження всього організму.

Хочеться наголосити, по пунктах, коли треба робити комплексне УЗбстеження:

  • УЗ проф. огляд – проходити 1 раз на рік при відсутності патології;
  • коли ви знаєте про наявність хронічних захворювань – проходити 1 раз у 6 місяців;
  • при наявності гострого болю будь-якої локалізації та/або при будь-якихскаргах незрозумілого  походження – проходити негайно;
  • для дітей у піковий віковий термін – проходити  при досягненні 1 року, 3-4 років, у 6-7 років, 12-14 років.

Не гайте часу та не чекайте на обставини, що змусять зробити це невідкладно. Нехай кожен візит до клініки буде нормою, у доброму гуморі та в доречних цілях з метою попередити захворювання!

Ще раз вітаємо нашу команду спеціалістів УЗ-діагностики! Пишаємося вашою досвідченістю та професіоналізмом, а позитивні відгуки пацієнтів – завжди наша найвища нагорода. Нехай так буде завжди!

Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях центру «СІТІ ДОКТОР».

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про спецпропозиції.

Інші новини

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон