З днем медичного працівника, CitiDoctor!

16 июня 2019

День медичного працівника для команди «СІТІ ДОКТОР» – це не тільки свято. Це ще один привід сказати дякуємо! Дякуємо нашому колективу за дружність, за взаєморозуміння, за те, що такі різні – ми змогли стати одним цілим. Ми щиро впевнені, що найголовніше у роботі лікаря – це команда. Без чистоти, порядку, підготовки, взаємодії та підпорядкування – ми не змогли  б змінювати ваші життя!

Наші пацієнти – наш єдиний пріоритет, а ваш комфорт – наша першочергова задача. Яким складним би не виявився діагноз, ми прагнемо допомогти вам залишитись вдячними життю та пройти всі перешкоди. Ми також люди, і знаємо, як нелегко проходити випробовування, пов’язані зі здоров’ям нас і наших рідних. Будьте сміливими, будьте розумними, бережіть себе та звертайтеся за кваліфікованою допомогою вчасно.

Ми вільні шукати інформацію, ставити запитання та знаходити вихід. Один дзвінок до нашого контакт-центу нічого не вартий для кожного з нас, проте, відповіді та підказки, що ми можемо отримати вже при першій консультації, здатні врятувати та змінити наше життя!

Команда CitiDoctor створила сервіс, де працівники поважають керівництво, поважають один одного та мають таку ж повагу до пацієнта. Відкрийте для себе можливості приватної медицини, порівняйте ціни та обладнання, що надає заклад. Цей комплекс дозволить вам зрозуміти вірність рішення та цінувати своє здоров’я.

Ми працюємо для вас і це свято також присвячуємо вам. Будьте здорові!

Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 044 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях центру «СІТІ ДОКТОР».

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про спецпропозиції.

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон