З Новим роком і Різдвом Христовим!

27 декабря 2018

Команда CitiDoctor вітає кожного із Новорічними святами та бажає тепла, мира, злагоди і здоров’я у кожен дім! Бережіть себе, поважайте один одного та робіть усе можливе, щоб добро перемагало. Ми раді, що були спроможними допомогти цього року такій великій кількості людей та точно знаємо, що це не дарма.

По-перше, вітаємо кожного співробітника CitiDoctor, кожного, хто вкладає свій час, своє терпіння та душу у створення сервісу найвищого класу. Ми пишаємось командою, яку вдалося зібрати, замотивувати та втілити у життя.

Дякуємо кожному лікарю, який оперує, оперував чи планує оперувати у наших операційних. Ми намагалися створити максимально якісно платформу для фахівців, яку буде обладнано усім необхідним для хірургії різної складності. Нам це вдалося. На сьогодні у стінах CitiDoctor можна виконати будь-яку операцію, а наше технічне забезпечення здійснюється на рівні Європи та США.

І, звичайно, особлива і найголовніша подяка кожному нашому пацієнту. Дякуємо за довіру! Дякуємо за те, що так швидко змогли зрозуміти нас, відчути сервіс та переконати себе і нас самих у масштабах створеного. Ми вдячні за ваші відгуки та рекомендації. Ви дійсно найкращі!

Разом, ми зможемо удосконалити систему охорони здоров’я, відновити правильні принципи та просто радіти!

З Новим Роком та Різдвом Христовим кожного, хто вміє мріяти, адже CitiDoctor теж розпочався з мрії!

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон