З Різдвом і Новим роком!

25 грудня 2022

Малюнок з сім’єю, яка возз’єдналася, створила Ірина Бабенко. Ескіз наданий «Укрпоштою» в умовах конкурсу нової поштової марки «З Різдвом Христовим та Новим роком!».

Для кожного українця цей Новий рік запам’ятається назавжди та, на жаль, не через святкові обставини. Цього року країна-агресор росія забрала у наших дітей можливість порадіти у ялинки, а у матерів – можливість обійняти сина у святковий вікенд вдома після робочого дня.

У нас забрали шанс спланувати своє життя. Замість різдвяних пісень цієї зими ми співаємо «Ще не вмерла» або «Ой, у лузі», а замість очікування на подарунки маємо бажання самі зробити щось корисне для тих, кому потрібна допомога – для наших хлопців і дівчат в ЗСУ, волонтерів та друзів, які лишилися без домівки.

Проте здаватися ніхто не буде. Ми сильніші за ворога. А в таких обставинах як ніколи розумієш, що новий рік – це не про рекламу в телевізорі та розпродаж брендових речей. Це про тепло сім’ї, країни, нації. Це про свіжий хліб для себе та для сусіда. Це про посмішку незнайомої людини. Це про повагу, про взаємопідтримку.

Пишаємося тим, що народилися в Україні. Одне бажання на всіх – Перемога, і хай сам Господь допоможе нам у цьому!

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон