Магічна блефаропластика або пластика нижніх повік без видимих розрізів

06 грудня 2021

Ви часто запитуєте: чи можливе таке? Можливо!

Існує малотравматичний метод – транскон'юнктивальна блефаропластика: пластична операція з видалення жирових гриж (мішків) під очима. За такої операції розріз виконується з внутрішньої сторони повіки (через слизову оболонку – кон'юнктиву ока). Він дозволяє нам відразу побачити жирові періорбітальні грижі нижніх повік пацієнта та видалити їх.

Що важливо знати про цей метод?

  • Транскон'юнктивальнаблефаропластика позбавить пацієнта тільки від гриж, тому вона показана молодшим пацієнтам, у яких ще немає нависання шкіри або коли шкіра досить еластична для самостійного скорочення. Якщо ви хочете позбутися у т.ч. від зайвої шкіри та шкіра недостатньо еластична – вам показана класична блефаропластика;
  • шрами в результаті операції не залишаються, оскільки шкіра не торкається, а слизова оболонка гоїтьсянабагато швидше та без наслідків. При класичній блефаропластиці розріз робиться на шкірі, відступаючи від лінії росту вій.     

Чи можна поєднувати?

Так. Таку операцію можна поєднувати з іншими пластичними операціями – ринопластикою, верхньою блефаропластикою, підтяжкою обличчя й т.д. Все залежить від ваших побажань і можливостей організму.

Коли робити операцію?

Є пацієнти, які обирають дату операції за місячним, церковним або іншими календарями. Якщо говорити з медичної точки зору, загоєння майже не залежить від пори року, тож це все – міфи. Так, є нюанси: влітку спекотно та більше пітніють, взимку холодно й більше застудних захворювань навколо, але… Будь-які операції проводять цілий рік по всьому світу!

Взагалі, найважливіше, щоб пацієнт був готовий до операції. Йти на операцію потрібно не згідно з якимись календарями, а коли ви відчуваєте, що не страшно, коли не відчуваєте сумнівів, коли цілком довіряєте собі та своєму лікареві. Тоді не важлива дата чи пора року.⠀

Перевірено досвідом, що пацієнти, які налаштовані лише на гарний результат після операції блефаропластики, завжди отримують бажане та навіть складнощі реабілітаційного періоду проходять легко й впевнено!

Ставте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Автор матеріалу

лікар-отоларинголог (ЛОР), пластичний хірург, кандидат медичних наук

Нові статті

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон