П’єзоринопластика: технологія, якій довіряють

07 серпня 2020

Сьогодні пацієнти пластичної хірургії – це вже зовсім нове, самостійне покоління. Вони освічені, начитані, знають багато термінів і приходять на консультацію вже з підготовленими питаннями. Багато здогадок є міфами та можуть бути спростовані будь-яким лікарем, а багато фактів – дійсно, вказують на правду та пропонують подискутувати.

Питання про п’єзоринопластику все ще є трендом, і така методика є єдиним сучасним напрямом ринопластики не лише в Україні, але і в усьому світі. Адже еволюція модифікації носа від молотка до плавного апарату дійсно вражає. Тож давайте поговоримо про те, у чому ж перевага роботи цього апарату та чому тонкий професіоналізм лікаря не менш важливий, ніж наявність обладнання.

Специфіка П’ЄЗО

П’ЄЗО УЛЬТРАСОНІК – це ультразвуковий апарат, розроблений південнокорейською компанією Dong IL Technology Ltd., одним зі світових лідерів з виробництва такого роду техніки. Його дію було клінічно протестовано та сертифіковано, тому використання такої методики є абсолютно легальним і доступним. Через цінову політику п’єзоринопластика є рідкісною операцією та вище середнього за прайсом у порівнянні з іншими ринопластиками. Чому? Ось декілька чинників, що це пояснюють:

  • перевага п’єзоринопластики в високій потужності, але при цьому абсолютній безпечності для пацієнта. Робота з цим обладнанням не потребує застосування фізичної сили від лікаря, плавно та легко надає обтічну форму будь-якій твердій поверхні, кістковій тканині тощо;
  • П’єзо абсолютно атравматичний. Ця методика не пошкоджує м'які тканини, кровоносні судини та нервову систему, тим самим зберігаючи пацієнта від синців і набряків, а також інших небажаних наслідків. Швидка реабілітація та повернення до звичного способу життя в максимально короткі терміни (зняття швів на 10-ий день);
  • безпека. Ризики або ускладнення після такої операції зведені до нуля. Все тому, що сила апарату та його точність рухів дозволяє зробити корекцію носа на високому для організму рівні. У підсумку, тіло не бореться зі змінами, а легко приймає нові форми, що швидко приживаються та закріплюють результат.

Пластика спрямована на реконструкцію хрящів носа, кісткової ділянки або всього органу. Після переміщення «несучої конструкції» носа накладається моделююча пов'язка, що одночасно грає роль фіксатора. Усі втручання проводяться всередині носа або на малопомітних ділянках, не залишаючи рубців і сприяючи легкому відновленню.

Де закінчується робота апарату та починається робота лікаря

Незважаючи на всі переваги, технології потрібен великий досвід і вправність хірурга, щоб оперувати з такою легкістю й точністю, як сам апарат. Навіть така сильна машина без людського чинника не несе в собі ніякої цінності, адже «біля керма» операції, як і раніше, залишається хірург.

Таким чином, після роботи з кістковою тканиною, лікар приступає до колумели – це м’якотканинна перемичка між ніздрями, що складається зі шкіри та медіальних ніжок хрящів крил. Вона не лише ховає шов після операції, від її форми та розмірів багато в чому залежить те, як буде сприйматися обличчя в цілому. Корекція колумели та кінчика носу входить в п’єзоринопластику, однак стовпчик виконує ще й підтримуючу функцію, і його викривлення може перешкоджати диханню. Величезною перевагою є, якщо хірург спеціалізується і на ЛОР-патологіях.

Зазвичай, пластична операція дозволяє опустити занадто високу колумелу носа або підняти її, виправити носогубний кут, усунути ефект «висячої» перемички через занадто довгу перегородку або неправильне розташування крил.

Важливо і те, що у чоловіків, на відміну від жінок, шкіра товста та різниться на різних ділянках носа: на спинці вона тонка, на кінцевому відділі – товста, з розвиненими сальними залозами. Також, ще одна особливість при виконанні ринопластики у чоловіків – тонкі хрящові тканини. Моделювання кінцевого відділу носа проводиться за рахунок хрящових структур, для чого важливим є досвід і вправність хірурга.

Завдяки п’єзоринопластиці та професіоналізму лікаря, з таким апаратом не виникає ніяких труднощів і пластика проходить з максимальною точністю та вірним досягненням необхідного результату.

 

Доступність в Україні

На сьогодні п’єзоринопластика – унікальна можливість для пацієнтів і в Україні. Можна більше не шукати хірургів за кордоном, адже що ближче хірургічне втручання проходить до дому, до рідних і близьких, то швидше проходить процес реабілітації для пацієнта. Також це додаткова можливість не витрачати фінанси на переліт і палату, адже в Києві ми виписуємо пацієнтів вже на ранок після операції.

Пластика носа – це можливість повністю змінити форму носа, видалити горбочок, провести зменшення крил носа без синців і набряків. Можна позбутися від отриманих в дитинстві або в дорослому житті деформацій носа, що приносять дискомфорт.

Тому п’єзоринопластика – це вибір на користь швидкої реабілітації з сучасних методик пластики носа!

Ставте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини і повідомлення про спецпропозиції.

Автор матеріалу

ринопластичний хірург

Нові статті

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон