Сон, секс та спорт після мамопластики

10 мая 2019

Хірургічний центр CitiDoctor надає повний цикл послуг з пластичної хірургії, найпопулярнішою із яких досі залишається мамопластика. Якщо ви вже прочитали безліч статей про те, як підготуватися до такої операції, то ми вирішили надати вам матеріал стосовно того, що ж робити після того, як славетна мрія втілена і як повернутися до звичного стилю життя?

Перші години після операції в CitiDoctor проходять по протоколу Fast Track: рання активізація та швидке повернення пацієнта до зручного та активного життя.

Перший тиждень пацієнтка носить тейпи та компресійну білизну. Подалі лише компресійну білизну протягом 6 тижнів постійно, та ще 6 тижнів тільки під час сну.

Отже, 3 правила щодо післяопераційного періоду

  1. Сон: важливо перші 8 тижнів спати лише на спині, щоб не збільшувати тиск на імпланти та навколишні м’які тканини при лежанні на боках чи на животі. В подальшому можна на боках.
  2. Секс: не раніше ніж через 3 тижні, без стискання грудейів компресійній білизні. Щадний період – перших 4 місяці.
  3. Спорт: рання активізація та вертикалізація лише на користь. В компресійній білизні рухи дозволяються усі, що не обмежуються біллю в перший місяць. В подальшому, протягом наступних 3-х місяців, дозволяється фітнес та вправи без обтяжувачів.

Обмеження  фізичного навантаження на верхній плечовий пояс протягом першого місяця, наступних 3 місяці дозволяється фітнес без гантель та вправах на тренажерах.

Насправді, жінок переповнює ейфорія та щастя і весь реабілітаційний період проходить на одному диханні та лише з позитивними емоціями. Адже бажані форми отримані, а процес реабілітації в CitiDoctor – найшвидший на сьогодні, що існує у світі.

Автор материала

общий и пластический хирург

Новые статьи

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон