Стресове нетримання сечі та установка ТVT-O

17 березня 2021

Стресове нетримання сечі у жінок проявляється підтікання сечі при чханні, кашлі, фізичному навантаженні, часто поєднується з опущеними стінок піхви або навіть випаданням матки. Слід зазначити, що у 70% жінок нетримання сечі спостерігається протягом року після пологів, а у 40% – протягом усього життя! Практично кожна друга жінка, що вступила в менопаузу, має проблеми з нетримання та підтікання сечі.

На сьогодні найбільш ефективним і безпечним методом лікування стресового нетримання сечі у жінок є операція ТVТ-О (слінгові операції), що ми проводимо в медичному центрі CitiDoctor! Ці операції є малоінвазивними та високотехнологічними. Суть операції полягає в розміщенні під середньою частиною сечівника вільної синтетичної петлі, що «підтримує» уретру та перешкоджає втраті сечі при напрузі.

Як і всі гінекологічні операції, операція ТVТ має свої протипоказання:

  • вагітність;
  • вагітність, що планується;
  • інфекційно-запальні зміни органів сечостатевого тракту;
  • прийом препаратів, що розріджують кров (необхідно скасувати за 10 днів до планованого оперативного лікування).

Унікальність слінгових операцій полягає в тому, що їх можна проводити і в разі попередніх невдалих оперативних втручань з приводу стресового нетримання сечі. Тривалість операції складає близько 30-40 хвилин, а тривалість перебування пацієнток у стаціонарі – добу.

Установка слінгів ТVT в клініці CitiDoctor – це сучасна хірургічна корекція нетримання сечі у жінок. Що ж включає в себе ця операція?

Операція ТVТ-О включає імплантацію синтетичної петлі в простір між сечівником і передньою стінкою піхви. В результаті відбувається відновлення нормального кута між жіночим сечівником і сечовим міхуром та усувається нетримання сечі.

Операцію можна поєднувати з різними оперативними втручаннями на піхві та промежині. Результат після операції пацієнтка відчуває відразу та якість життя змінюється на краще!

Запис на консультацію за номером контакт-центра клініки CitiDoctor: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про спецпропозиції.

Автор матеріалу

акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук

Нові статті

Запис на прийом до лікаря

Прізвище та ім'я пацієнта

Ваш контактний телефон